Poznaj szybki sposób na pozbycie się zbędnego tłuszczyku.

Długie nogi, zaokrąglone biodra, zgrabna pupa – to najczęstsze wyznaczniki kobiecej atrakcyjności. Za największy jednak uważa się wyraźnie podkreśloną talię, która podobno jest największym „wabikiem” dla mężczyzn. Młode kobiety już kilka wieków temu nosiły bardzo dopasowane gorsety, w jakim celu? Aby podkreślić właśnie swoją smukłą talię.

Która z kobiet nie marzy o talii osy? Mówi się, że aby dorosła kobieta wyglądała seksownie, niezależnie od wagi stosunek talii do bioder powinien wynosić między 0,67 do 0,8.

Nie każda kobieta jednak może cieszyć się takim atutem. Z każdym rokiem tempo naszej przemiany zwalnia, przeciętnie o 3-5 proc, co 10 lat. Wiąże się to z kilkoma dodatkowymi kg, a więc ze zmianą budowy ciała.

Istnieje jednak wiele wskazówek, dzięki którym możemy zgubić kilka cm w pasie. Wymagają one jednak czasu i systematyczności. Są to m.in.

  • Wykonywanie ćwiczeń typu hula-hop, nożyce, brzuszki, skłony tułowia itd.
  • Zmiana diety (więcej błonnika, mniej węglowodanów
  • Regularne posiłki
  • Więcej ruchu

MEDYCZNA KRIOLIPOLIZA CRISTAL

Szybszym sposobem na zmniejszenie obwodu w talii jest zabieg medycznej kriolipolizy CRISTAL. To nowoczesna i bezpieczna technologie stworzona do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Podczas zabiegu zassany do głowicy aparatu fałd skórno-tłuszczowy zostaje schłodzony do ok. 3°C – 4°C, a w tkance tłuszczowej temperatura spada do ok. 10°C. W takich warunkach komórki tłuszczowe przechodzą ze stanu płynnego w stan stały, powodując zniszczenie błon komórkowych oraz do wydostania się tłuszczu na zewnątrz komórek.

Zabieg w przeciwieństwie do wspomnianych wyżej metod gwarantuje nam trwałą redukcje tkanki tłuszczowej, a trwa tylko 60 minut. Efekty widoczne są po 6-8 tygodniach od zabiegu. Zaleca się wykonanie 1-2 zabiegów.

W jakich obszarach ciała wykonywany jest zabieg?
Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, dlatego wykonywany jest na: brzuchu, boczkach, biodrach, udach i ramionach.

Szczegółowy opis zabiegu znajduje się na stronie: https://www.beauty-derm.pl/oferta/zabiegi-na-cialo/zabiegi-odchudzajace/cristal-odchudzanie-zimnem/