ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Wyglądać jak gwiazda!

Dzisiejsza medycyna estetyczna daje nam ogromne możliwości ingerencji w nasze ciało. Obecnie jesteśmy na takim etapie, że właściwie nie ma rzeczy niemożliwych.

Często pacjentki, które decydują się na zabiegi estetyczne mówią, że chcą wyglądać, jak znana aktorka, czy piosenkarka. Zdarza się, że przynoszą na wizytę konsultacyjną zdjęcie ulubionej gwiazdy i chcą radykalnych, konkretnych zmian w swoim wyglądzie.

Nie jest to dobre rozwiązanie. Obsesyjne dążenie do ideału nie ma sensu, głównie dlatego, że ideały nie istnieją… To my sami czasem nie wiadomo, z jakiej przyczyny okrzykujemy kogoś ideałem do naśladowania, choć czasem do ideału mu daleko. Niestety często jesteśmy skłonni w kimś innym nie dostrzegać wad i mankamentów, natomiast dla siebie jesteśmy bardzo krytyczni i surowi.

Każdy człowiek ma swoje upodobania, swoje przyzwyczajenia, sposób bycia i charakter. Dlatego rozważając ingerencję w swój wygląd warto zachować zdrowy rozsadek i przede wszystkim bazować na tym, czym nas obdarzyła natura – wydobywać i podkreślać piękno, a nie zniekształcać je.

Czy w takim razie ma sens inwestowanie w urodę? Oczywiście! Ale w taki sposób, aby nie zmienić się w kogoś innego, lecz dążyć do promiennego, świeżego wyglądu.

Warto zauważyć, że pacjentki często nie zdają sobie sprawy z faktu, że „idealny” wygląd ulubionej gwiazdy jest często efektem fotoshopa, nałożonego na zdjęcie filtru lub profesjonalnego, ciężkiego makijażu i odpowiedniego oświetlenia. Nie warto się wpędzać w kompleksy i za wszelka cenę dążyć do czegoś nieosiągalnego. Warto dbać o wygląd rozsądnie.

My wiemy, że piękno ma różne oblicza. Piękno to nie tylko piękna twarz i ciało, ale również wnętrze. Dlatego u nas w Instytucie stawiamy przede wszystkim na naturalny efekt zabiegów. Interesuje nas człowiek nie tylko od strony wyglądu zewnętrznego, ale również, jaki jest, jakie ma upodobania, styl życia, charakter. Na tej podstawie, tak dobieramy naszym pacjentom i pacjentkom zabiegi, aby wyglądali młodo i promiennie, nie razili sztucznością i mogli długo cieszyć się zdrowiem i urodą.

Zapraszamy do skorzystania z wiosennych promocji: https://www.beauty-derm.pl/promocje/