ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Gładka aksamitna skóra na lato? Pomyśl o tym już teraz.

Gładka i aksamitna skóra pozbawiona niechcianego owłosienia jest marzeniem większości kobiet, stąd ogromna popularność zabiegu trwałej epilacji laserowej usuwającej nieestetyczny zarost.

Epilacja laserowa inaczej fotoepilacja to zabieg usuwania owłosienia, wykorzystujący energię światła zamienioną w cieplną, która skutecznie niszczy strukturę włosa.

W naszym instytucie posiadamy jedno z najskuteczniejszych urządzeń do epilacji laserowej Soprano Ice. Zaawansowane technologie zastosowane w Soprano Ice sprawiają, że zabieg epilacji jest szybko, praktycznie bezbolesny i wyjątkowo skuteczny dla każdego fototypu skóry, co potwierdza certyfikat FDA.

Dzięki połączeniu technologii lasera diodowego z aleksandrytowym osiągamy dużą skuteczność epilacji, również włosów jasnych. Soprano Ice posiada również innowacyjny tryb zabiegowy SHR. Jest to metoda zastrzeżona przez producenta urządzenia, firmę Alma, działająca na zasadzie stopniowego podgrzewania

tkanek, doprowadzając do selektywnej fototermolizy, czyli uszkodzenia mieszkow włosowych co zapobiega odrastaniu włosów. Innowacyjna technologia ICE poprzez chłodzenie powierzchni zabiegowej, znacznie podnosi komfort zabiegu oraz zapobiega oparzeniom.

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów, w odstępach 1-3 miesiące, w zależności od okolic ciała i oczekiwań pacjenta.
Serdecznie polecamy i zapraszamy!