ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

My kobiety tak już mamy….

Patrząc w lustro podczas domowej pielęgnacji zauważamy każdy siwy włos, każdą zmarszczkę, choćby najmniejsze przebarwienie, a nawet minimalną utratę jędrności skóry, jednym zdaniem – każdą najmniejszą oznakę starzenia. Dobrze wiemy, że te niewielkie zmiany w naszym wyglądzie potrafią spędzić nam sen z oka i nie dają w pełni cieszyć się życiem.


Zwykle bywa tak, że z „problemami” najpierw próbujemy poradzić sobie domowymi sposobami, a jeśli to nie daje oczekiwanego rezultatu, wtedy dopiero zaczynamy myśleć o profesjonalnej pielęgnacji i zabiegach estetycznych. Naszym zdaniem jest to uzasadnione, bo aktualnie medycyna estetyczna naprawdę potrafi zdziałać cuda. A każda z nas wie, jak dobrze czuć się we własnej skórze i jak wygląd ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i stosunek do życia.

Od momentu decyzji do realizacji skorzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej może pojawić się jednak problem, ponieważ w momencie, gdy pojawia się myśli, że warto „coś sobie poprawić”, często pojawia się też strach, że nasze oczekiwania po zabiegu nie pokryją się z rzeczywistością. Tym bardziej, iż nie rzadko słyszymy, o tzw. ofiarach medycyny estetyczne, które w upiększaniu straciły umiar i zabrnęły w przesadę, budząc litość i narażając się na okrutną krytykę. Jednak z takimi wątpliwościami nie zostajemy bezradni. Nauka tak poszła do przodu, że istnieją urządzenia, które mają możliwości symulacji efektu zabiegu. Mówiąc prostym językiem potrafią pokazać nam realny efekt zabiegu, który możemy uzyskać. Na przykład marzymy o powiększeniu i wymodelowaniu ust, ale boimy się, że będziemy wyglądać śmiesznie i nienaturalnie. Otóż aktualnie efekt zabiegu da się zaplanować i przewidzieć niemal w 100%. Służą do tego nowoczesne, inteligentne urządzenia, które pozwalają nie tylko na symulacje efektu zabiegu, ale również dzięki takim urządzeniom możemy także dokonać wnikliwej oceny stanu skóry, a mianowicie:

• wykonać głęboką analizę stanu skóry (pajączki, przebarwienia, zmarszczki)
• ustalić precyzyjny, indywidualny program leczenia i pielęgnacji dostosowany do potrzeb skóry w każdym wieku
• umożliwić porównanie stanu skóry lub efektu zabiegu przed i po zmianach.

Close up of female eye area getting botox injection by syringe

Czy nie są to wspaniałe możliwości? Lekarz podczas konsultacji wykonuje plan zabiegów oraz ich opis, a my możemy zobaczyć ich efekt właściwie od razu na ekranie komputera.
U nas w Instytucie idąc naprzeciw oczekiwaniom naszym wspaniałym, ale wymagającym pacjentkom, postanowiliśmy zakupić urządzenie o takich możliwościach. Urządzenie nazywa się FotoMedicus i jest to absolutna nowość na rynku nowinek technicznych. Co więcej postanowiliśmy, że zarówno badanie skóry, jak i symulację efektu zabiegów będziemy naszym pacjentkom wykonywać całkiem za darmo. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie daje nam FotoMedicus. Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu:

22 843 40 40 lub 600 34 65 04