ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Zaczarowane zapachem Walentynki

Drogie pacjentki,

dużymi krokami zbliża się do nas Święto Zakochanych, a z nim całe to szaleństwo – serduszek, różyczek, słodkich czekoladek. Nie ulega wątpliwości, że to bardzo miłe święto, choć w Polsce zyskało na popularności dopiero w latach 90 – tych. Ale jak tu nie lubić Walentynek, skoro jest to świetna okazja do wyznania nawet tych najskrytszych uczuć.

W Walentynki sposobów na wyrażenie uczuć nie brakuje, począwszy od pięknych kartek walentynkowych, po serduszka wykonane z różnych, czasem przedziwnych materiałów, maskotek, skończywszy na tradycyjnych kwiatach, często czerwonych różach. Chyba każda z nas czeka w ten dzień na miły gest, mały prezent, kwiaty.

Czasami w życiu jest tak, że akurat nie mamy ukochanej osoby, która może obdarzyć nas w ten dzień swoją obecnością i prezentem. Bywa tak z bardzo różnych powodów. Czasem na chwilę, czasem na dłużej. Po prostu takie jest życie…

W takim wypadku warto jest wziąć sprawy w swoje ręce i w ten niezwykły dzień sprawić sobie samej małą przyjemność – kupić drobiazg, perfumy, dobry kosmetyk, ulubione słodycze lub wybrać się do fryzjera, kosmetyczki, kawiarni, czy odwiedzić przyjaciółkę.

My w naszym Instytucie myśląc o takich „samotnych sercach” wyszliśmy z bardzo atrakcyjną ofertą, zapraszając 14 lutego nasze pacjentki na delikatny, relaksujący masaż pachnącymi olejkami. Specjalnie dla naszych pacjentek w tym dniu wyczarujemy wyjątkowe doznania w blasku świec i ciepłej atmosferze przytulnego wnętrza, otulając ich ciała cudownie pachnącymi olejkami i przenosząc je w świat magii oraz niezwykłej przyjemności.

To taki nasz pomysł na spędzenie Święta Zakochanych :). Już dziś życzymy Wam cudownych Walentynek.