ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Mezoterapia bezigłowa Acthyderm

Skóra dla pięknego wyglądu potrzebuje kompleksowej pielęgnacji, zarówno na poziomie warstw zewnętrznych jak również od wewnątrz. Do niedawna najlepszym rozwiązaniem było dostarczenie substancji aktywnych w głąb skóry jedynie drogą iniekcji. Jednak technologia kosmetyczna otwiera nowe możliwości w zakresie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Tak powstało rewolucyjne urządzenie do mezoterapii bezigłowej Acthyderm.

Mezoporacja Acthyderm to nieinwazyjna metoda transportu składników aktywnych na dowolną głębokość skóry. Kluczowym czynnikiem wpływającym na wyjątkową skuteczność zabiegu są impulsy elektryczne.  Technologia Acthyderm umożliwia dostarczenie aż 99% substancji leczniczych na głębokość nawet kilku centymetrów bez ryzyka powikłań czy niepożądanych skutków ubocznych.

Zabiegi Acthyderm dedykowane są na wiele problemów skórnych (m.in. suchość skóry, przebarwienia, rozszerzone naczynka) oraz do skutecznej pielęgnacji i rewitalizacji skóry twarzy i ciała, wykorzystując skoncentrowane składniki takie jak kwas hialuronowy, fosfatodylocholina, koenzym Q10, elastyna, kolagen, wyciągi roślinne oraz inne wysokoaktywne substancje zamknięte w specjalnych koktajlach zabiegowych.
Zabiegi Acthyderm można wykonywać przez cały rok, zarówno w seriach jak również jako zabieg pojedynczy. Dzięki metodzie umożliwiającej głębokie wprowadzenie składników efekty są spektakularne i długotrwałe, co potwierdzają nasze zadowolone klientki, które chętnie na zabieg wracają.

Mezoterapię beziglową Acthyderm polecamy szczególnie teraz, po letnim wypoczynku, ponieważ zabieg ten, to znakomita regeneracja i nawilżenie skóry po opalaniu i morskich kąpielach.

Katarzyna Szewczyk