ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Ciało szyte na miarę z Beauty Derm!

Lato tuż tuż, a Państwa sylwetka nadal nie przypomina tej, nad którą tak ciężko pracujemy. Znajome prawda? Motywacja do ćwiczeń i diety wówczas spada, a świadomość, że za chwilę rozpocznie się sezon na plażowanie wprawia w gorszy nastrój. Dietetycy i trenerzy personalni zawsze w takich sytuacjach radzą, aby się nie poddawać, bo wymarzony efekt nie przyjdzie po tygodniu czy miesiącu. Cały czas należy ciężko pracować, a każdego dnia będziemy o krok bliżej od upragnionej wagi i figury.

Ponadto, wskazane jest, aby wzbogacić codzienny jadłospis i treningi o zabiegi, które pomogą wymodelować sylwetkę w określonych miejscach oraz zlikwidują oporny, lokalnie zgromadzony tłuszcz, a jednocześnie ujędrnią skórę.  Pomocne będą między innymi TriLipo Maximus, Endermology i fala akustyczna, po których efekty są zachwycające!

Wobec tego, zamiast niechętnie przyglądać się sobie w lustrze warto skorzystać z kompleksowych zabiegów, które w połączeniu z dietą i ćwiczeniami dadzą rewelacyjny skutek!

Wybór jest bardzo szeroki:

  • ENDERMOLOGIE -> zabieg wyszczuplający i ujędrniający. Polecany osobom walczącym z miejscową otyłością, którzy mają dość wiotkiej skóry i chcą pozbyć się cellulitu.
  • TRILIPO MAXIMUS -> zabieg, który wyrzeźbi ciało i ujędrni skórę. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, modelowania twarzy i ciała oraz tonizacji mięśni.
  • FALA AKUSTYCZNA STORZ MEDICAL -> zabieg redukujący cellulit w  najbardziej zaawansowanym stadium. Ponadto, redukuje tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę, poprawia jędrność skóry, drenaż limfatyczny.
  • PALOMAR SLIM LIPO 3D -> zabieg tym urządzeniem to przełomowa metoda modelowania sylwetki przez laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termo liftingu skóry. Aktualnie jest to najbardziej skuteczna i nowatorska metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Jest także najbardziej bezpieczną ze wszystkich inwazyjnych metod modelowania ciała.
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA -> zabieg działający antycellulitowo. Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny powodując rewitalizację skóry.

Wyżej wymienione zabiegi można stosować na określone partie ciała np. brzuch, uda, boczki, pośladki, a także przedramiona, podudzia i podbródki. Każdy z nich można stosować w pakietach, a także w połączeniu, co zapewnia uzyskanie maksymalnego oraz trwałego efektu wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki.

Scan0076

Chcąc wybrać najlepszy i najbardziej odpowiedni zabieg dla siebie, a co za tym idzie – uzyskać najlepszy efekt pierwszym krokiem w Instytucie Beauty Derm jest konsultacja, podczas której Specjalista oceni stan skóry, a następnie zaplanuje indywidualnie dobraną kurację.