ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

ODMŁADZAJĄCY PEELING – CZY TO MOŻLIWE?

Peelingi kojarzą się często naszym Pacjentkom z domowym sposobem złuszczania i wygładzania naskórka. Są to najczęściej gotowe produkty, które wcieramy w skórę, aby mechanicznie usunąć zanieczyszczenia i powierzchowne zrogowacenia naskórka. Znane są też peelingi enzymatyczne, którymi uzyskujemy podobny do powyższego efekt, ale nie za pomocą mechanicznego pocierania, a enzymów, najczęściej roślinnych. Te informacje posiada niemalże każda kobieta.

Trochę mniej wiemy na temat peelingów profesjonalnych wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, a jeszcze mniej na temat peelingów medycznych wykonywanych w klinikach medycyny- dermatologii estetycznej. Myśląc o takich często kojarzymy tzw. „kwasy”. I to nie jest zły trop.

Najnowszy produkt hiszpańskiej firmy Sesderma – Melaspeel G spełni Państwa oczekiwania.

To peeling składający się z kilku warstw, co gwarantuje działanie na różnych poziomach skóry, dzięki czemu bardzo skutecznie niweluje objawy starzenia. Zabieg dodatkowo ujednolici koloryt skóry, sprawi, że pory będą mniej widoczne, nastąpi poprawa jędrności skóry oraz stanie się ona mniej zaczerwieniona.

Najlepszy efekt uzyskają Państwo wykonując od 4 do 6 zabiegów co mniej więcej 3-4 tygodnie. Co ważne, zabieg można wzbogacić o Retinol, co sprawi, że efekty będą jeszcze lepsze.

Z peelingów korzysta Pani Honorata Witańska, która była zachwycona swoją ostatnią wizytą w naszej Klinice czemu dała wyraz we wpisie na Facebook’u:

https://www.facebook.com/HonorataWitanska/photos/a.425929224158198.99203.425160477568406/1160766150674498/?type=3