ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Już jesień….

Lecą z drzew kasztany, to znak, że nadeszła najlepsza pora na zabiegi laserowe.

Okres jesienny to najlepszy czas na wykonanie zabiegów laserowych. Wakacyjna opalenizna już jest praktycznie niewidoczna, a na kolejne promienie słońca musimy poczekać aż do wiosny.

Często po wakacjach nasza skóra potrzebuje regeneracji, a przede wszystkim nawilżenia. Tym bardziej teraz, gdy za oknem temperatura jest coraz niższa, a silny wiatr daje się we znaki.

W naszej ofercie znajduje się kilka zabiegów laserowych, które skutecznie pomogą pozbyć się kompleksów, aby latem w pełni pięknie się prezentować na wakacyjnych wojażach. Wszystkie nasze lasery posiadają medyczne certyfikaty jakości, bezpieczeństwa i skuteczności. W tym certyfikaty amerykańskiej komisji FDA.

  • Usuwanie owłosienia

Lasery są używane w medycynie estetycznej do usuwania zbędnego owłosienia od dawna. Przez ten czas zostały już dokładnie przebadane i wiadomo, że depilacja laserowa jest niezwykle skuteczną, ale co ważniejsze bezpieczna i praktycznie bezbolesną metodą.

W Instytucie Beauty Derm do wykonywania tego typu zabiegów posiadamy najnowocześniejszy sprzęt Laser SOPRANO ICE. To najbardziej skuteczna, bezbolesna epilacja dla wszystkich fototypów.

Cały proces usuwania owłosienia rozłożony jest na 8-10 miesięcy, stąd teraz jest najlepszy moment, aby pozbyć się niechcianego owłosienia do lata i cieszyć sie raz na zawsze gładkim ciałem.

  • Naczynka na twarzy i nogach, rumień twarzy

Do usuwania poszerzonych, widocznych naczynek i rumienia na twarzy używamy lasera Dualis XP Plus Fotona. System pozwala na osiągnięcie szybkiej redukcji zmian naczyniowych oraz leczenie rumienia. Znakomicie sprawdza się w likwidacji „żyłek”, pajączków i naczyń na nogach.

Niska absorpcja fali Nd:YAG przez tzw. chromofory skóry, pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry, bez ryzyka oparzeń, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne przez inne rodzaje systemów laserowych.

Przy użyciu skanera bardzo dobre wyniki uzyskujemy w leczeniu rumienia twarzy, szyi, dekoltu. Zazwyczaj wykonuje się 1 – 3 zabiegów. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, może wystąpić delikatny obrzęk utrzymujący się do 48 godzin.

  • Głębokie zmarszczki i wiotkość skóry

Z problemem zmarszczek, także tych wokół oczu, ust, na szyi i dekolcie perfekcyjnie poradzi sobie Laser frakcyjny eCO2 firmy LUTRONIC. Laser ten służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Nie istnieje na świecie inny frakcyjny laser CO2 tak zaawansowany technologicznie i o tylu możliwościach działania

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, spektakularne i postępujące. Zabieg Laserem frakcyjnym eCO2. Warto zaznaczyć, że procedura może być wykonywana na wszystkich częściach ciała: na całej twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach oraz każdym obszarze dotkniętym bliznami, zmarszczkami czy rozstępami.

Zabieg należy powtórzyć 2-4 razy zwykle w odstępach 4-5 tygodniowych, w zależności od tego jak inwazyjny był poprzedni zabieg.

  • Znamiona i brodawki

Do usuwanie zmian skórnych świetnie sprawdza się Laser frakcyjny eCO2 firmy LUTRONIC.

Laserowe usuwanie zmian skórnych za pomocą tego lasera, to szybka, skuteczna i bezpieczna metoda. Laser frakcyjny eCO2 to doskonałe narzędzie chirurgiczne do usuwania wszelkich rodzajów brodawek, włókniaków, znamion i narośli skórnych. Dzięki temu, że praca lasera jest bezkontaktowa, gwarantująca całkowitą czystość pola zabiegowego i zredukowanie krwawienia oraz natychmiastową koagulację, to zabiegi są bardzo precyzyjne, a okres rekonwalescencji skrócony do minimum.

  • Rozszerzone pory i blizny, plamy i przebarwienia

Laser frakcyjny eCO2 firmy LUTRONIC, jest także niezastąpiony w usuwaniu wszelkich rodzajów blizn, plam, porów i przebarwień. Laser doskonale poradzi sobie z bliznami pooperacyjnymi bliznami potrądzikowymi, bliznami powstającymi w wyniku usuwania tatuaży, rozstępami, bliznami po oparzeniach, także z przebarwieniami i plamami starczymi.

Zabieg polega na powodowaniu kontrolowanych, minimalnych uszkodzeń skóry, pod wpływem działania laserowych mikroigieł. Odpowiednio (w zależności od nasilenia problemu) ustalona dawka energii impulsów świetlnych lasera wnika w głąb tkanek, pozostawiając nienaruszone fragmenty skóry, od których zaczyna się przyśpieszony proces gojenia. Zregenerowana w ten sposób skóra pozbawiona zostaje uciążliwych znamion oraz jest bardziej elastyczna i przyjemna w dotyku.