ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

VOUCHER, JAKO POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT!

Kwiaty, biżuteria, czekoladki, kosmetyki, słowem – prezenty. Niektóre prawdziwie cieszą, inne są z kolei nietrafione, a jeszcze inne niechciane. Pomysł odpowiedniego podarunku dla naszych bliskich na urodziny, imieniny, rocznice, święta, wesela, Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Kobiet nie musi wymagać wiele czasu i przygotowań.

Często nie mogą się Państwo zdecydować, co wybrać na prezent? Mamy zatem rozwiązanie, które nie jest męczące i czasochłonne.

IMG_7085

 

Polecamy Vouchery prezentowe, czyli nic innego jak gwarancja zadowolenia, które jest  zmaterializowane w formie eleganckiego zaproszenia do Instytutu Beauty Derm o określonej kwocie lub na określony zabieg/zabiegi.

W jaki sposób działa nasz Voucher? Otóż, wystarczy wskazać zabieg, który Państwa interesuje (wszystko można sprawdzić na stronie internetowej www.beautyderm.pl),  następnie przyjść do naszej Kliniki wykupić zaproszenie i przekazać je wybranej osobie, ewentualnie napisać maila na adres: instytut@beautyderm.pl  lub zadzwonić pod numer: 600 346 504 (22) 843 40 40 z prośba o wypisanie imiennego Vouchera na wybraną kwotę tudzież zabieg dla bliskiej osoby/osób.

Kupienie Voucheru na wybraną przez Państwa kwotę pozwala osobie obdarowanej na możliwość wyboru zabiegu z naszej oferty,  w zależności od tego na jakim efekcie najbardziej zależy osobie otrzymującej zaproszenie. Szeroki wachlarz naszych usług sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto Obdarowany będzie miał aż 6 miesięcy na realizację!

 IMG_7071

 

Niewątpliwie jest to doskonały pomysł na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a dodatkowo można mieć pewność, że voucher będzie pomocny, praktyczny i dopasowany w 100% do indywidualnych preferencji.

 

Jeśli natomiast mają Państwo problem z wybraniem odpowiedniego zabiegu – proszę się nie martwić – Specjaliści Beauty Derm w tym Panśtwo z przyjemnością pomogą, przeprowadzając wstępną konsultację :).