ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Najnowsza, najskuteczniejsza mezoterapia, cd testowania zabiegów dr Beaty Kociemby

Volite Allergan to preparat do mezoterapii, czyli iniekcyjnego podania do skóry w celu jej rewitalizacji.

W Beauty Derm dr Beata Kociemba, jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadza wyjątkowy produkt: Volite. Jest to preparat żelowy zawierający czysty kwas hialuronowy o różnej wielkości cząsteczek, o opatentowanej technologii produkcji Vycross, do tego stabilizowany, co oznacza, że utrzymuje się długo w skórze. Z tego powodu jest wspaniałym rozwiązaniem zabiegowym przed sezonem letnim. Tak jak gumka wymazuje ołówek, tak Volite zrobi to z drobnymi zmarszczkami na twarzy, linijnymi na dekolcie i szyi, do tego efekt utrzymuje się do 9 miesięcy. Wystarczy jeden zabieg przed wakacjami i możemy śmiało cieszyć się i pokazywać piękne dekolty przez całe lato. Wpłynie to bez wątpienia na naszą pewność siebie.

W badaniu klinicznym wykazano, że produkt Juvéderm® VOLITE ma korzystny wpływ na parametry jakości skóry po jednym, czterech, sześciu i dziewięciu miesiącach. Po jednym miesiącu i jednej serii zabiegów, ponad 96% policzków pacjentek było gładszych (w ocenie badacza), a 91% pacjentek było zadowolonych ze stanu skóry.

Co również bardzo ważne, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Firma Allergan stanęła na wysokości zadania i dołączyła do strzykawek niespotykanie cieniutkie igły 32G, a także dołożyła lidokainę – znieczulenie do preparatu, to spowodowało, że zabieg nie boli. Skóra po zabiegu jest wolna od zmarszczek, jędrna i elastyczna.

Ja jestem po zabiegu na szyi i dekolcie, już widzę efekt w postaci wygładzenia skóry tych właśnie okolic, a to dopiero 1dzień po.

Zapraszam drogie pacjentki do skorzystania. Nie ma to jak spróbować nowość na sobie, od razu mam lepsze samopoczucie, czego i Paniom i Panom życzę.

Beata Kociemba