ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Szczupła na wakacje? Jeszcze zdążysz…

Czy okrąglejsza sylwetka może być seksowna? Oczywiście, że tak. Zadbane, jędrne i gładkie ciało zawsze jest w porządku.

Znając jednak kobiety, wiemy, że prawie każda z nas marzy o zgubieniu kilku centymetrów. Jednak dobrze wiemy, że aby pozbyć się sie nadmiaru tkanki tłuszczowej, potrzeba czasu, samodyscypliny i wielu wyrzeczeń.

Dzisiejsza medycyna estetyczna nie zostawia nas z problemem. Mamy do dyspozycji naprawdę wiele narzędzi i preparatów, które mogą skuteczne pomóc nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Kłamstwem by było, gdybyśmy obiecywali cuda… Prawda jest taka, że zabiegi na ciało przynoszą spektakularne efekty. Jednak to, czy utrzymamy efekt zabiegu, w dużej mierze zależy od nas. Biorąc odpowiedzialność za swoje ciało musimy odpowiednio o nie zadbać – zdrowo się odżywiać i przede wszystkim więcej się ruszać.

Prezentujemy zabiegi, które pomogą w osiągnięciu nienagannej sylwetki:

Trilipo Maximus Med TriLipo to unikalne, medyczne urządzeniem, które łączy technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF z dynamiczną aktywacją mięśni Trilipo DMA. Daje to możliwość intensywnego działania w czterech tkankach: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniowej. Dla uzyskania bardziej długotrwałych efektów zaleca się wykonanie 4 do 6 powtórzeń zabiegu. Zabieg jest miły i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Po zabiegu od razu można wrócić do swoich obowiązków.

Efekty, jakie można uzyskać:

 • Zwiększenie jędrności skóry już po pierwszym zabiegu.
 • Eliminacja tkanki tłuszczowej.
 • Poprawa napięcia skóry.
 • Detoksykacja i drenaż limfatyczny.
 • Wzmocnienie oraz zagęszczenie tkanki mięśniowej.

Endermologie Integral Cellu M6 to urządzenie służące do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawy napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, modelowania sylwetki i usuwania opuchlizny. Zabiegi urządzeniem Endermologie Integral Cellu M6 oparte są w 100% na naturalnej stymulacji tkanki łącznej.

Efekty, jakie można uzyskać:

 • Modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne
 • Skuteczne zwalczanie cellulitu potwierdzone atestem FDA
 • Przyśpieszenie metabolizmu

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na eliminację zbędnego tłuszczu bez interwencji chirurgicznej. Najczęstszymi obszarami, które są poddawane zabiegowi są: brzuch, podbródek, pośladki, biodra, kolana i ramiona.

Zabieg lipolizy polega na wstrzyknięciu za pomocą cienkich igieł specjalnego preparatu, w ściśle określone miejsca, bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Liczba zabiegów zależy przede wszystkim od grubości tkanki tłuszczowej, którą chcemy zredukować.

Efekty, jakie można uzyskać:

 • Pozbycie się złogów tłuszczu i miejscowych otłuszczeń, które nie poddają się redukcji poprzez odchudzanie bądź aktywność fizyczną (zazwyczaj następuje utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu).
 • Redukcja cellulitu.
 • Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.

Fala akustyczna. Zabieg Falami Akustycznymi to niezwykle skuteczna metoda, która polega na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała (przeważnie uda, pośladki, ramiona), falami dźwiękowymi. Zabieg pomaga zapobiegać powstawaniu cellulitu, lub eliminuje już widoczne zmiany na skórze. W wielu przypadkach, efekty są widoczne, a także mierzalne, już po 4 do 6 sesji. Fala akustyczna to skuteczna terapia poparta badaniami. Badania, przeprowadzone w Szwajcarii, wykazały 110% poprawy elastyczności skóry u pacjentek poddanych terapii.

Efekty, jakie można uzyskać:

 • Wygładzona i odmłodzona skóra.
 • Tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu.
 • Zmniejszenie obwodu części ciała poddanych zabiegom.

Liposukcja laserowa Palomar Slimlipo 3D (odsysanie tłuszczu) to innowacyjna metoda liposukcji laserowej przy użyciu urządzenia Palomar Slim Lipo 3D, którego integralną częścią jest sonda laserowa emitująca światło w zakresie 924 nm gwarantująca optymalny efekt usunięcia tkanki tłuszczowej oraz zwiększenia napięcia skóry. Zabieg polega na upłynnieniu tkanki tłuszczowej (za pomocą światła laserowego), która następnie jest usuwana przy pomocy specjalnej końcówki odsysającej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym przy zachowaniu pełnego komfortu pacjenta. Niektórzy pacjenci wracają do swoich codziennych czynności już następnego dnia, inni potrzebują jednego, lub dwóch dni odpoczynku (Jest to kwestia indywidualna, zależy też od obszaru, jaki został poddany zabiegowi – liposukcja brzucha, ud, pośladków). Sam przebieg zabiegu jest łagodny, a gojenie szybkie przy krótkim okresie rekonwalescencji.

Efekty, jakie można uzyskać:

 • Natychmiastowe i skuteczne usunięcie tkanki tłuszczowej. Efekt wyszczuplenia sylwetki jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i „utrwala” się przez następne kilka miesięcy.
 • Jędrność skóry, która nie „obwisa” po usunięciu tłuszczu.