ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe – Perła Dermatologii Estetycznej 2016.

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe, to więcej niż nawilżanie!

Bez kwasu hialuronowego trudno wyobrazić sobie współczesną medycynę estetyczną i kosmetologię. Wiemy, że posiada właściwości silnie nawilżające, przez co pomaga utrzymać elastyczność skóry, tkanek, a tym samym opóźnić procesy starzenia. Niestety wraz z wiekiem jego poziom w organizmie maleje – u 40-latki jest go o połowę mniej niż u 20-latki, co wpływa na degenerację włókien kolagenowych, zmniejszenie elastyny w skórze, a objawia się to m.in. powstawaniem zmarszczek, utratą jędrności i elastyczności.

Neauvia Hydro Deluxe jest produktem nowej generacji do mezoterapii igłowej i bez wahania możemy go nazwać hitem rewitalizacji skóry.

Oprócz znanego wszystkim kwasu hialuronowego zawiera również aminokwasy budujące kolagen, a także hydroksyapatyt wapnia, minerał, który naturalnie występuje w organizmie, przedłuża działanie kwasu hialuronowego oraz poprawia gęstość, napięcie i jakość skóry, pobudzając tkanki do produkcji kolagenu.

Po serii zabiegów skóra odzyskuje młody, świetlisty wygląd, jest wyraźnie jędrniejsza, bardziej elastyczna i nabiera blasku, czyli wszystko, o czym marzymy wraz z nadchodzącą wiosną.

Jeżeli Państwa skóra jest przesuszona, poszarzała, straciła gładkość i elastyczność, potrzebuje gruntownego odżywienia i nawilżenia, to ten produkt jest właśnie dla Państwa!

Preparat możemy zastosować na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie.

Rewitalizacja skóry po zabiegu jest zauważalna gołym okiem już po pierwszym zabiegu, natomiast, aby efekt był długotrwały i spektakularny polecana jest seria 4 zabiegów, w odstępie, co 3 tygodnie.

Pamiętajmy, że wiosna już się zbliża!