ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Wymodeluj sylwetkę z Cristal – Medyczną Kriolipolizą

Lato coraz bliżej…, czas pomyśleć o przygotowaniu sylwetki do wakacji. Dzięki urządzeniu najnowszej generacji – medycznej kriolipolizy  Cristal modelowanie ciała i redukcja zbędnych kilogramów jest możliwa do osiągnięcia w sposób szybki, bezpieczny i nieinwazyjny . 

Medyczna kriolipoliza Cristal to zaawansowana technologia stworzona do trwałego usuwania tkanki tłuszczowej przez zastosowanie niskiej temperatury.

Mechanizm działania kriolipolizy opiera się na kontrolowanym schładzaniu do ok. – 9 st. C komórek tłuszczowych, co doprowadza do apoptozy, czyli ich rozpadu. Uszkodzone komórki tłuszczowe są metabolizowane i stopniowo usuwane z organizmu.

Ostateczny efekt zabiegu uzyskuje się po ok. 3 – 4 miesiącach od dnia jego wykonania. Zabieg urządzeniem Cristal jest całkowicie bezpieczny i niezwykle skuteczny. 

Podczas zabiegu, schłodzeniu i eliminacji ulegają wyłącznie komórki tłuszczowe, zabieg nie wpływa na otaczającą tkankę. Efekty uboczne takie jak zaczerwienienie, obrzęk, małe siniaki czy uczucie drętwienia, są minimalne i krótkotrwałe i występują tylko na okolicę poddaną terapii. Aby podnieść skuteczność działania kriolipolizy, bezpośrednio po zabiegu wykonujemy dodatkowo zabieg fali uderzeniowej “Storz Medical”.

Wskazania do zabiegu to przede wszystkim redukcja złogów tłuszczowych, szczególnie na obszarze ud, pośladków, brzucha, bioder, kolan, pleców.

Średnia utrata obwodu jest indywidualna dla każdego pacjenta i zależy od różnych czynników m.in grubości tkanki tłuszczowej, stanu zdrowia, wieku trybu życia i średnio wynosi ok 30%. Zaleca się wykonanie maksymalnie dwóch zabiegów na jeden obszar.

Kriolipoliza “Cristal” jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wymodelować sylwetkę w sposób naturalny, bezpieczny i trwały.

Urządzenie spełnia Europejskie Normy Medyczne CE 0120 i 93/42/EEC.