ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Już lecą z drzew kasztany, a my do Beauty Derm zapraszamy!

Tak to już jesień, mimozy, kasztany,

grzyby w lesie i jarzębina.

Słońca coraz mniej, więc zaczyna się najlepszy moment na rozpoczęcie wszelkich zabiegów dermatologii estetycznej. I tu od razu niespodzianka, mamy światowe nowości!

Electri i Cristal. Zaraz rozszyfrujemy te tajemniczo brzmiące nazwy.

Electri – to najnowsza mezoterapia o unikalnym składzie. Zelektryzowała wrześniowy Kongres w Monako i otrzymała nagrodę The Best Skin Enhancer 2017.  Jest to produkt ze znanej już szwajcarskiej marki Hyalual, która oferuje produkty do redermalizacji skóry Xela Rederm. Electri to ich najmłodsze dziecko, produkt zawierający wysokie stężenie kwasu bursztynowego w połączeniu z kwasem hialuronowym. To pierwsza ‘lunchowa’ mezoterapia, która nie pozostawia śladów na skórze, a wszystko to dzięki super gojącemu wpływowi kwasu bursztynowego.

https://www.beauty-derm.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/redermalizacja/

Skóra nabierze niespotykanego blasku, będzie zliftingowana, a do tego znikną wszelkie obrzęki limfatyczne w okolicy powiek i owalu twarzy, będziemy wyglądać lekko i niezwykle świeżo. Na drugi dzień można już wybrać się na imprezę 🙂

Kwas bursztynowy jest niezbędnym składnikiem oddechowego cyklu Krebsa w komórkach, dlatego od razu poczujemy jak nasza skóra dotlenia się, uciekają szkodliwe wolne rodniki. Kwas bursztynowy blokuje również przekształacenie brązowej melaniny w czarną, hamuje enzym tyrozynazę stąd rozjaśniają się przebarwienia; poprawia mikrocyrkulację krwi w skórze, więc też leczy cerę naczynkową,  hamuje powstawanie zmian zapalnych w trądziku i redukuje blizny potrądzikowe. Kwas hialuronowy w preparacie zredukuje drobne zmarszczki i nawilży skórę. Szczególnie po lecie, gdy pojawiają się plamy, skóra jest sucha, zmęczona słońcem nastąpi natychmiastowa regeneracja.

Electri można połączyć w jednym zabiegu z osoczem bogatopłytkowym dla jeszcze lepszej regeneracji i dla bardzo wymagających pacjentek.

A cóż to takiego Cristal?

To druga nowość w Beauty Derm, pierwszy w Polsce aparat do zabiegów nowoczesnej kriolipolizy, czyli usuwania tkanki tłuszczowej w zupełnie bezinwazyjny sposób.

https://www.beauty-derm.pl/oferta/zabiegi-na-cialo/modelowanie-sylwetki/cristal-medyczna-kriolipoliza/

Specjalny aplikator zasysa fałd skóry na brzuszku czy boczkach i poddaje intensywnemu schłodzeniu, pacjent relaksując się przez godzinkę pozbywa się 3-5 cm w obwodzie. Co prawda właśnie skończyło się lato i plażowanie, ale już niedługo Święta, Sylwester i znów będziemy zakładać ładne sukienki, a do tego ciężko wtedy pościć, więc polecamy wyprzedzić koleżanki i już teraz zadbać o swoją figurę. Tym bardziej, że tkanka tłuszczowa poddana kriolipolizie Cristal musi się wchłonąć i wydalić z organizmu, a to trwa około 2 miesięcy, więc warto zacząć w październiku.

Wiemy, że nasze drogie pacjentki uwielbiają nowości, więc z tym większą radością zapraszamy

Beata Kociemba z zespołem