ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

HIFU Ultraskin II – rewolucja w zakresie liftingu i ujędrniania ciała.

W naszym Instytucie Beauty Derm, już teraz można skorzystać z dobrodziejstw urządzenia najnowszej generacji HIFU Ultraskin II

Urządzenie jest absolutnym hitem medycyny estetycznej. To aktualnie najsilniejsza, bezoperacyjna forma terapii, zwiększająca jędrność i napięcie skóry, będąca alternatywą dla liftingu chirurgicznego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, postanowiliśmy zainwestować w tę rewolucyjną technologię, a tym samym umożliwić pacjentom dostęp do jednego z najnowocześniejszych zabiegów na świecie, z zakresu liftingu i ujędrniania twarzy i ciała.

Działanie urządzenia oparte jest na technologii skupionych fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu HIFU Ultraskin II. Wykorzystując tę technologię, stymuluje się warstwę mięśniowo-powięziową twarzy, oraz głębsze partie skóry bez naruszania ciągłości naskórka. Wynikiem tego jest natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu, a dodatkowa stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę. Zabieg trwa od 15 do 40 minut i jest praktycznie bezbolesny W zależności od zastosowanej głowicy uzyskuje się kontrolowane i punktowe przegrzanie tkanki na różnych głębokościach (4,5 mm, 3 mm i 1,5 mm):

  • Koagulacja na głębokości 4, 5 mm pozwala uzyskać efekt liftingu. W tym miejscu znajduje się warstwa mięśniowo-powięziowa, na której pracują chirurdzy plastycy w czasie liftingu operacyjnego.
  • Koagulacja na głębokości 3 i 1, 5 mm pozwala poprawić kondycję skóry właściwej.
  • Koagulacja na głębokości 13 mm umożliwia oddziaływanie na tkankę tłuszczową i uzyskanie poprawy stanu skóry ciała.

Mogę zapewnić moich pacjentów, że ta technologia, to nie tylko obietnice, ale prawdziwe, fantastyczne efekty. Śmiało mogę tak stwierdzić, ponieważ zabieg wypróbowałam już na sobie. Miałam zabieg na okolice oczu oraz brzucha. Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Od razu po zabiegu efekt liftingu jest wyraźnie widoczny. Skóra wokół oczu zdecydowanie jest mocno ujędrniona, natomiast skóra na brzuchu jest wyraźnie napięta i dużo jędrniejsza, a efekt będzie jeszcze pogłębiał się przez najbliższe trzy miesiące. Jestem bardzo zadowolona, dlatego serdecznie zachęcam do skorzystania z zabiegu.

Zastosowanie urządzenia jest bardzo rozległe, dlatego zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów. Zabieg Hifu Ultraskin II jest dedykowany pacjentom, którzy: odczuwają efekty starzenia się skóry, odczuwają spadek napięcia skóry, cierpią z powodu podwójnego podbródka, chcą odmłodzić dekolt, pragną zmniejszyć wiotkość skóry ramion, brzucha, pośladków, ud, łydek czy kolan, chcą uwydatnić mięśnie skośne brzucha, chcą pozbyć się zmarszczek wokół oczu, ust, na czole i nosowo-wargowych, poszukują terapii nieinwazyjnej / nieoperacyjnej, chcą przywrócić elastyczność skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży.

Więcej informacji o zabiegu: https://www.beauty-derm.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/lifting-ujedrnianie/hifu-ultraskin-ii/

Serdecznie polecam!

Dr Beata Kociemba