ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Zaopiekuj się swoją cerą.

Zima to doskonały czas, aby skupić się na głębokiej regeneracji i odżywianiu skóry twarzy. Takim kompleksowym zabiegiem, który łączy w sobie funkcję odświeżenia i silnej regeneracji jest zabieg Anti Age firmy Dermaquest.

Zabieg ten to luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z  aktywnymi substancjami , dlatego efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo.

W zabiegu zastosowano takie substancje jak: stabilna, lipofilowa forma witaminyC: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.

Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję. W zabiegu zastosowana jest aktywna maska z Wit c i enzymami proteolitycznymi z dyni papai i ananasa, która pełni tu rolę exfoliacyjna.

Dopełnieniem procedury jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów kukui. Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane. Zabieg można wykonywać w serii, ale również, jako uzupełnienie pielęgnacji, czy jako zabieg jednorazowy.