ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Wiosna w Beauty Derm z Laurą Łącz

Wiosna zbliża się już do nas wielkimi krokami…lauralacz
Coraz więcej Pań zwraca uwagę na to jak będzie wyglądać, gdy zrzuci ciężkie płaszcze, swetry i tuniki. Czy ich ciało wygląda po zimie lepiej, czy niekoniecznie…. A przecież każda z nas chce być piękna. Najwyższa więc pora, by zadbać o siebie i swoją sylwetkę. Diety, fitness i zabiegi medycyny estetycznej święcą triumfy właśnie wiosną.
W Instytucie Beauty Derm też już przygotowania w pełni, więc zachęcamy do korzystania z naszej bogatej oferty.
Nie tylko potrafimy odchudzić, wymodelować sylwetkę, ale również ujędrnić, zliftingować i bardzo uatrakcyjnić wygląd wszystkich Pań tęskniących za figurą np. pani Laury Łącz.
A oto co nasza Gwiazda pisze o zabiegach w Beauty Derm:
„Jako, że jestem bardzo zadowolona z epilacji laserowej, przeprowadzonej w salonie Beauty Derm, zdecydowałam się też na wypróbowanie tam zabiegu o nazwie Maximus. Nie jest on jednorazowy, ale należący do grupy tych, które w zasadzie należy wykonać w serii 4-6 spotkań. Jednak już po pierwszym zabiegu zauważyłam wyraźny efekt ujędrnienia skóry, więc na pewno prawdą jest to, że można wykonać go jako zabieg „bankietowy”, czyli działający szybko i doraźnie. Ważne jest również to, że naprawdę nie jest to doznanie nieprzyjemne czy bolesne, a tak bywa często na przykład w przypadku laserów.
Obecnie, po trzech zabiegach w serii widzę wyraźnie lepsze napięcie skóry, więc jestem zachwycona, bo dokładnie o to mi chodziło. Wiem jednak i to mnie tym bardziej cieszy, że docelowy efekt ma być widoczny po całkowitej odbudowie włókien kolagenowych, czyli za kilka miesięcy. Mam więc miłą nadzieję, że dosłownie z każdym dniem moją cera będzie wyglądała coraz lepiej. Taka świadomość jest bardzo przyjemna i zdecydowanie poprawia nastrój na wiosnę!”
Pozdrawiam serdecznie,
Laura Łącz