ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Przygotuj się do lata…

Za oknem temperatura z każdym dniem rośnie. Zaczynamy zastanawiać się, czy zimowe ubrania mogą już powoli lądować na dnie szafy? Tak, to znaczy, że sezon letni zbliża się wielkimi krokami!

Czas mija bardzo szybko, nie obejrzymy się, a trzeba będzie pakować walizki na wakacje. Często jednak radość z urlopu i odpoczynku odbierają nam kompleksy. Zbyt masywne uda, oponka na brzuchu, pupa pozbawiona jędrności, większość kobiet znajduje niejeden podobny mankament w swoim ciele.

Okres zimowy był czasem beztroski, mniejszej ilości ruchu, odpoczynku. Czasem przyjemnym, ale niestety odbijającym się na wyglądzie naszej sylwetki. Zimowych zaniedbań nie da się jednak naprawić w kilka dni czy tygodni przy użyciu kosmetyków, czy kuracji odchudzających.

W instytucie Beauty Derm mamy dla Ciebie kilka zabiegów, które pozwolą Ci cieszyć się szczupłą sylwetką tego lata!

  1. Trilipo Maximus Med.

Jest to zabieg ujędrniający i wyszczuplający, który wpływa na skórę, mięśnie oraz tkankę tłuszczową. Zabieg pozwala zredukować cellulit, uzyskać świeży i równomierny koloryt skóry, a co najważniejsze zmniejszyć obwód ciała.

Podstawowe działania to:  eliminacja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie i odmładzanie skóry, poprawa napięcia skóry, detoksykacja i drenaż limfatyczny, wzmocnienie oraz zagęszczenie tkanki mięśniowej. Zabieg wykonuje się w okolicach takich jak: ramiona, dłonie, brzuch, uda i pośladki, łydki.

Dla uzyskania bardziej spektakularnych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie 4 do 6 powtórzeń. Zabiegi są miłe i komfortowe, nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

  1. Fala akustyczna

Terapia falą akustyczną to nieinwazyjne, bezbolesne leczenie cellulitu. Terapia ta pozwala na osiągnięcie następujących rezultatów: skóra staje się wygładzona i odmłodzona, tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu, tkanka łączna napina się, dzięki czemu komórki tłuszczowe są zatrzymywane w warstwie podskórnej, obwód części ciała( poddanych zabiegom) ulega zmniejszeniu. Fale akustyczną stosuje się najczęściej na pośladki, ramiona i uda.

W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne już po 4 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni.

  1. Endermologia

Endermologia to skuteczne narzędzie do walki z cellulitem, nadwagą i oznakami starzenia skóry. To unikalna metoda leczenia tkanki łącznej. Jest to wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna  metoda pracy nad ciałem. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe. Zabieg może obejmować całe ciało lub wybrane partie( z pominięciem piersi!)

Efekty zabiegu to m.in.: odmłodzenie i ujędrnienie skóry, poprawa elastyczności i napięcia skóry, wyszczuplenie sylwetki, redukcja cellulitu, ogólne uspokojenie i rozluźnienie mięśni (zabieg jest przyjemnym masażem).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów Beauty Derm!