ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Sunekos – nowość na rynku medycyny estetycznej!

Sezon letni to czas, gdy bardziej niż zwykle zwracamy uwagę na to, w jakiej formie jest nasze ciało. Istnieje wiele metod na poprawę wyglądu twarzy, szyi, dekoltu czy ud. Często stosujemy różnego rodzaju diety, peelingi, maseczki, ćwiczenia… Wymaga to systematyczności i trwa miesiącami, a efekty często są mało zadowalające.

Nowością na rynku medycyny estetycznej jest zabieg Sunekos z użyciem kwasu hialuronowego i aminokwasów, który m.in. doskonale nawilża i poprawia kontur twarzy. Bardzo subtelny efekt widoczny jest natyc

hmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po około 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

 

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna, walina, lizyna), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Istnieją 2 linie produktu:

  • Sunekos, 200 która zapewnia młody wygląd dzięki utrzymaniu homeostazy macierzy pozakomórkowej, dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami.
  • Sunekos 1200 działanie antyoksydacyjne w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, działa jak „rusztowanie”, która charakteryzuje się, jak sama nazwa wskazuje, obecnością kwasu hialuronowego o wyższej masie cząsteczkowej, dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia

W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone.

Zabieg trwa zazwyczaj 40-60 minut. Stosuje się go w celu: redukcji zmarszczek, regeneracji i odbudowy skóry, pozbycia się cieni pod oczami, poprawy elastyczności skóry,. Aby podtrzymać efekty zaleca się wykonania 3-4 zabiegów.

Najczęściej zabiegowi poddaje się twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud, oraz obszar pod kolanami. Ze względu na delikatność preparatu można go stosować na każdą okolice skóry, nawet na powieki.

Zabieg jest prosty i raczej bezbolesny.

  1. Lekarz przygotowuje preparat: połączenie kwasu hialuronowego z aminokwasami.
  2. Następnie obszar, który ma być poddany zabiegowi zostaje oczyszczony i zdezynfekowany
  3. Na koniec lekarz podaje preparat za pomocą jednej z trzech technik: mikrobolusa, płynu śródmiąższowego lub kaniulą. Metoda iniekcji dobierana jest na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta i preferencji lekarza.

Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.

Zapraszamy: https://www.beauty-derm.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/redukcja-zmarszczek/sunekos/