ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

HIFU Ultraskin II – jako sposób na nieinwazyjny lifting twarzy i ciała

Wraz z wiekiem kondycja naszej skóry stopniowo się pogarsza. Tak jest również z naszą cerą. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się wiotka. Niekorzystne zmiany najszybciej zauważamy w kącikach oczu, gdzie tworzą się tzw. „kurze łapki” i na czole „lwia zmarszczka”. Każdy z nas na pewnym etapie życia musi zmierzyć się z tymi niekorzystnymi zmianami. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. W ostatnich latach bardzo popularne stały się zabiegi wykorzystujące zaawansowane technologie. Rekordy popularności bije zabieg stymulujący skórę do odnowy i produkcji kolagenu – Ultraskin II.

Czym jest HIFU – Ultraskin II

To terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki indukują powstanie drobnych punktów we wszystkich warstwach skóry, w tkance podskórnej, tłuszczowej, a także w warstwie mięśniowo – powięziowej twarzy bez naruszenia ciągłości naskórka. Ultraskin II jako jedyny system na rynku pozwala na wykorzystanie aplikatora UltraDeep – 13 mm, który umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej.

Jak wygląda zabieg HIFU Ultraskin?

Zabieg trwa od 15 do 40 minut, w zależności od okolicy. Nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania przez pacjenta. Jest bezinwazyjny i bezbolesny. W czasie zabiegu pacjent może odczuwać jedynie delikatne drapanie. Zabieg można wykonywać tylko na zdrowej skórze twarzy, lub innych części ciała. Dzięki głowicom, które mają różną wielkość dobieraną odpowiednio do okolicy poddawanej zabiegowi jest on bardzo precyzyjny.

Efekty terapii Ultraskin II

Wystarczy jeden zabieg, aby zauważyć znaczną poprawę naszej skóry. Efekty zabiegu to m.in.

  1. Redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust, oraz szyi
  2. Konturowanie twarzy
  3. Uniesienie brwi
  4. Redukcja podwójnego podbródka
  5. Redukcja tkanki tłuszczowej
  6. Odmłodzenie dekoltu
  7. Poprawa linii żuchwy
  8. Napięcie i ujędrnienie piersi, ramion, okolicy pach, brzucha, pleców, pośladków, ud, kolan i łydek
  9. Lifting wiotkiej skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży

Efekty utrzymują się od 1,5 roku do 2 lat.

Dlaczego zabieg HIFU Ultraskin?

Najważniejszą zaletą zabiegu jest brak rekonwalescencji, dzięki czemu można wykonać go bezpośrednio przed wyjazdem na wakacje, lub przed ważną uroczystością. Niewątpliwie zaletą jest również możliwość wykonania zabiegu w każdej, nawet najbardziej problematycznej okolicy ciała. Dzięki formule skoncentrowanych ultradźwięków zabieg jest w pełni bezpieczny i praktycznie bezbolesny.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Głównymi przeciwwskazaniami są: stan zapalny w miejscu, które chcemy poddać zabiegowi, choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, oraz aktywna opryszczka. Zabiegów nie wykonuje się również u dzieci, osób mających problemy z krzepliwością krwi, oraz posiadających implanty generujące pole elektromagnetyczne.

Trwa promocja!

Do końca maja bezoperacyjny lifting twarzy HIFU Ultraskin II w cenie 2190 zł zamiast 2500 zł!