ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Piękna sylwetka na lato.

Piękna, zdrowa i ładnie wymodelowana sylwetka jest odzwierciedleniem kondycji naszego organizmu. Na jej zdrowy wygląd ma wpływ wiele czynników, takich jak: zdrowe odżywianie, pielęgnacja, styl życia, aktywność ruchowa.

Udowodniono, że zadbane ciało to zwykle większa pewność siebie. To jak wyglądamy, ma bardzo istotny wpływ, na to jak się czujemy i jak funkcjonujemy w społeczeństwie.  

Wszyscy chcemy wyglądać młodo i sprawnie. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna i kosmetologia proponują nam szeroki wybór zabiegów, które pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji do późnej starości. Siła tkwi w tym, że obecnie medycyna estetyczna i kosmetologia bardzo silnie wspierają się, co daje bardzo zadowalające efekte, ponieważ możemy liczyć na poprawę wyglądu w stopniu, który naprawdę daje satysfakcję.

Często, po zimie nasze ciała stają się rozleniwione, mniej sprężyste, tu i ówdzie nadmiernie zaokrąglone. Na pomoc mogą przyjść nam nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi, których efekty pozytywnie zaskakują.

Aby pięknie wymodelować sylwetkę warto zdecydować się na pakiet zabiegów. Bardzo dobre rezultaty przynosi połączenie zabiegów: Trilipo Maximus Med z Endermologie LPG lub Fala akustyczna z Endermologie LPG.

Trilipo Maximus Med – urządzenie to, ma silnie oddziaływanie na włókna kolagenowe poprzez zastosowanie tripolarnej fali radiowej. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczne zwiększenie jędrności skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Efekty po zabiegu to: redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, poprawa napięcia skóry,detoksykacja i drenaż limfatyczny, wzmocnienie i zagęszczenie tkanki mięśniowej.

Endermologie LPG – zabieg pozwala na precyzyjne wymodelowanie sylwetki, w tych miejscach, w których jest to konieczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami tylko się pogłębiają. Zabieg skutecznie zwalcza cellulit i wspomaga metabolizm i co ważne jest bezinwazyjny.

Fala akustyczna – działanie fali uderzeniowej polega na biomechanicznej stymulacji komórek tłuszczowych i tkanki łącznej. Rezultatem stosowania fali akustycznej jest wywołanie naturalnego efektu lipolizy, wzrost metabolizmu, stymulacja mikrokrążenia krwi i limfy, a także przebudowa komórkowa na poziomie tkanki łącznej. Seria zabiegów powoduje redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, oraz ujędrnienie i rewitalizację skóry.

Zabiegi Trilipo Maximus Med, Endermologie LPG i Fala akustyczna sprawdzają się zarówno, jako samodzielne zabiegi, jak również jako zabiegi łaczone Trilipo Maximus Med z Endermologie LPG, a także Fala akustyczna z Endermologie LPG.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji: 30% rabatu na pakiety zabiegów modulujących sylwetkę: https://www.beauty-derm.pl/promocje/

Ewa Chrabąszcz