ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Endermolift + Cryolift III = silne napięcie skóry i promienny wygląd

Endermolift to nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, szyi i dekoltu. Silnie pobudza komórki do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, co sprawia, że skóra odzyskuje sprężystość, jędrność i promienny wygląd. Podczas zabiegu głowica wykorzystująca podciśnienie zasysa i delikatnie uciska fałd skóry, dzięki czemu odczucia pacjenta są bardzo przyjemne pomimo wykonywania głębokiego i intensywnego masażu.

Cryolift III to zabieg krioplastyki, czyli modelowania, unoszenia i ujędrniania skóry za pomocą zimna. Specjalna głowica, nazywana “elektroniczną kostką lodu”, schłodzona do -18oC zwiększa mikrokrążenie, dotlenienie skóry i wnikanie substancji aktywnych. Podczas zabiegu na skórę nakładany jest specjalistyczny żel firmy FILORGA, dopasowany przez kosmetologa do stanu i potrzeb skóry, a następnie rozprowadzany delikatnymi ruchami liftingującymi.

Połączenie zabiegów endermolift i cryolift podczas jednej sesji daje spektakularny efekt ujędrnienia, dotlenienia i napięcia skóry. W celu uzyskania długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów w odstępach wskazanych przez kosmetologa, ale również możemy potraktować to połączenie technik jako doskonały zabieg bankietowy. Następnego dnia po zabiegu skóra jest promienna, rozświetlona i mocno ujędrniona, co daje efekt naturalnego liftingu.

Razem z Panią Laurą Łącz polecamy ten zabieg osobom chcącym zadbać kompleksowo o wygląd i jakość swojej skóry. Efekty na pewno Państwa zaskoczą i zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

img_7592img_7590