Przejdź do treści

Jesteśmy Dumni z Tego, Co Robimy

Poznaj zespół Beauty Derm, możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą opiekę
pod bezpośrednim nadzorem naszego lekarza.

Dr Beata Kociemba

Założycielka Instytutu Beauty Derm.

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii
II stopnia.
Od lat związana ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Członek Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Uniwersytecie Medycznym oraz na wielu Konferencjach Dermatologii
i Medycyny Estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, Thermage, preparaty modelujące kształt twarzy, wypełniające zmarszczki, regenerujące kolagen. Procedury medyczne,
w których wykorzystuje się fale radiowe stosuje jako
jedna z pierwszych w Polsce. Posiada duże doświadczenie
w leczeniu chorób skóry, łysienia kobiet i mężczyzn.
Ekspert w wielu pismach kobiecych, programach telewizyjnych dotyczących zdrowia i urody, portalach internetowych.

Dr Ewelina Kumiszcza

Ukończyła studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Szpitalu im. T.Marciniaka we Wrocławiu.

Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Interesuje się medycyną anti-aging. W swojej pracy wykorzystuje techniki rewitalizacji skóry z użyciem urządzeń HiTech, preparatów toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów oraz osocza bogatopłytkowego. Porozumienie, ustalenie dokładnych planów zabiegowych to dla dr Eweliny gwarancja sukcesu i zadowolenia jej pacjentów. 

Dr Jacek Korzeniowski

Absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej, Specjalista Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
W roku 1993 uzyskał II stopień w zakresie Chirurgii Ogólnej. Prowadzi szkolenia  lekarzy, personelu pielęgniarskiego, jak również pracowników branży dermokosmetycznej. Zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie
w zakresie medycyny oraz biznesie pozwala mu na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Specjalizuje się w zakresie usuwania znamion, korekcji blizn, zastosowania toksyny botulinowej i wypełniaczy oraz terapii
z wykorzystaniem autologicznego przeszczepu komórek macierzystych pacjenta wraz osoczem bogatopłytkowym do odmładzania skóry, leczenia blizn oraz ran.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach, kongresach oraz konferencjach naukowych.

Monika Bykowska 

Fizjoterapeutka, technik usług kosmetycznych

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Szkoły Kosmetycznej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. Specjalizuje się w zabiegach dermokosmetycznych. Zna doskonale techniki zabiegowe w modelowaniu sylwetki. Endermologie LPG, Maximus Trilipo, Fala Akustyczna czy kriolipoliza Cristal nie mają przed nią tajemnic.

Swoje umiejętności doskonaliła pracując w gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinecie medycyny estetycznej. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz konferencjach.

Agata Pasiecznik

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje sięw zabiegach dermokosmetycznych: odmładzających, liftingujących, wspomagających leczenie trądziku zwyczajnego i różowatego.
Swoje doświadczenie i umiejetności nabywała
w gabinetach typu spa i gabinetach medycyny estetycznej.
Bardzo ceni sobie współpracę
z lekarzami. Specjalistka- linergistka makijażu permanentnego Biotec. Pracowała jako charakteryzatorka w Teatrze Współczesnym
w Warszawie. Poza pasją zawodową praktykuje jogę, maluje obrazy i ceni sobie zdrowy styl życia.

Małgorzata Sokołowska

Absolwentka Liceum Medycznego w Wrocławiu. Ukończyła kursy z zakresu anestezjologii, pielęgniarstwa operacyjnego, certyfikat pozyskiwania i podawania osocza bogatopłytkowego. Asystuje przy zabiegach medycyny estetycznej.

Dla Małgorzaty w kontakcie z Pacjentem najważniejszy jest profesjonalizm i uśmiech.

Stale rozwija się i kształci , aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Ogromną satysfakcję sprawia jej możliwość wykonywania nowych zabiegów.

Emanuje pozytywną energią, dobrze zorganizowana, zawsze służy pomocą naszym wspaniałym pacjentom.
Joanna Flejszar – Olszewska


Doktor nauk chemicznych, dietetyk, specjalistka leczenia dietetycznego i profilaktyki chorób metabolicznych oraz diagnostyki laboratoryjnej. Dopasowuje dietę do pacjenta, a nie pacjenta do diety. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Autorka bloga „Od diety do zdrowego życia” i e-booka „Jak wzmocnić odporność i chronić się przed infekcjami”. Ekspert w programach telewizyjnych i radiowych. Pasjonatka zdrowego stylu życia, którego nauczyła się dzięki migrenie. Kocha książki, muzykę i grę w tenisa.

Malgorzata Cendrowska

Pielęgniarka, Kosmetyczka

Absolwentka AHE w Łodzi o kierunku pielęgniarstwo.
Wiedzę z zakresu kosmetologii doskonaliła pracując
w klinikach dermatologii i medycyny estetycznej.
Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych szkoleniach,
kursach i kongresach.
W kosmetologii estetycznej specjalizuje się : w zabiegach laserowego odmładzania skóry (resurfacing), redukcji blizn potrądzikowych , mezoterapii bezigłowej, w laserowym usuwaniu owłosienia, leczeniu przebarwień skóry, peelingach chemicznych, w zabiegach anty cellulitowych, kriolipolizie
w celu redukcji tkanki tłuszczowej.
Asystuje przy zabiegach  medycyny estetycznej.
Uśmiech na twarzy pacjenta sprawia, że praca jest dla niej nieustannym źródłem satysfakcji.

Agnieszka Klimowicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła 5 letnie studia magisterskie na kierunku kosmetologia estetyczna. Pracuje jako mgr kosmetologi od 2009 roku. Podczas praktyki zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu zaawansowanej kosmetologii ukierunkowanej na laseroterapię, mezoterapię igłową, karboksyterapię, dermapena, plazmy IQ, zabiegi wyszczuplające oraz ujędrniające oraz wiele innych. W pracy dąży do perfekcji dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, redukcji blizn, rozstępów, naczynek, depilacji laserowej, zagęszczaniu skóry i wyszczuplaniu sylwetki. Agnieszka przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad medyczny, dzięki któremu dobrane zabiegi będą bezpieczne, a jej pacjenci wyniosą z zabiegów wiele cennych informacji na temat swojej skóry. Jej mottem w pracy z pacjentami jest „Nie ma problemu nie do usunięcia”. Prywatnie jest mamą 2,5 letniego, który każdego dnia napawa ją uśmiechem na twarzy i optymizmem. Pasjonuje się sportem oraz prowadzi zdrowy tryb życia.         

POROZMAWIAJMY!

ZAPLANUJ DZISIAJ KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ DO NAS

600 34 65 04