Magister Kosmetologii

Brief info

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła 5 letnie studia magisterskie na kierunku kosmetologia estetyczna. Pracuje jako mgr kosmetologi od 2009 roku.

Podczas praktyki zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu zaawansowanej kosmetologii ukierunkowanej na laseroterapię, mezoterapię igłową, karboksyterapię, dermapena, plazmy IQ, zabiegi wyszczuplające oraz ujędrniające oraz wiele innych. W pracy dąży do perfekcji dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach podnosząc swoje kwalifikacje.

Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, redukcji blizn, rozstępów, naczynek, depilacji laserowej, zagęszczaniu skóry i wyszczuplaniu sylwetki. Agnieszka przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad medyczny, dzięki któremu dobrane zabiegi będą bezpieczne, a jej pacjenci wyniosą z zabiegów wiele cennych informacji na temat swojej skóry. Jej mottem w pracy z pacjentami jest „Nie ma problemu nie do usunięcia”. Prywatnie jest mamą 2,5 letniego, który każdego dnia napawa ją uśmiechem na twarzy i optymizmem. Pasjonuje się sportem oraz prowadzi zdrowy tryb życia.