ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Ultra Skin czyli czym możemy się pochwalić.

Sukcesy technologii HIFU, w której pracuje nasz Ultra Skin są wysoko cenione przez pacjentki Beauty Derm już od półtora roku.

Za pomocą skoncentrowanych fal ultradźwiękowych uzyskujemy silną przebudowę kolagenu, prostowanie skręconych z wiekiem włókien kolagenowych, a także ich skrócenie i naciągnięcie. Efekt? Uniesienie powiek, policzków, podkreślenie linii żuchwy, w obrębie ciała wygładzenie skóry brzucha, likwidacja niechcianych „falbanek”, „pelikanów” na ramionach, wygładzenie skóry nad kolanami.

Odpowiednio zaaplikowane ultradźwięki HIFU pomogą również w zlikwidowaniu podwójnego podbródka. Ten temat szczególnie zainteresował autorów „Pytania na Śniadanie”, do którego zaproszono panią dr Beatę Kociembę.

„ Podwójny podbródek to zazwyczaj problem związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej w tej okolicy. Wynika on nie tylko z nadwagi, ale również często z nieprawidłowej postawy ciała. Często również nagłe schudnięcie powoduje obwisanie skóry w tym rejonie i wrażenie podwójnego podbródka. W tych przypadkach warto pomyśleć o zastosowaniu Ultra Skina, który w naturalny sposób przebuduje zwiotczałe włókna kolagenowe, ale również pomoże na stałe usunąć tkankę tłuszczową” – mówi p. doktor.

Zabiegi Ultra Skinem są bardzo przewidywalne, nie wymagają okresu rekonwalescencji, pacjentki od razu po zabiegu wyglądają lepiej, skóra natychmiast napina się i liftinguje, ponieważ skróceniu ulegają włókna kolagenowe w powięzi czyli tkance podtrzymującej struktury skóry. To właśnie powięź naciąga chirurg plastyk w czasie operacji.

Ultra Skin to ulubiony zabieg naszych pacjentek, szybki, bezbolesny i dający natychmiastowy efekt.

Poniżej link do filmu z „Pytania na śniadanie”. Zachęcamy do obejrzenia filmu i skorzystania z dobrodziejstw Ultra Skina.

Film tutaj: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/39928512/jak-zlikwidowac-drugi-podbrodek?fbclid=IwAR3x AH9ixcOnonLfO3846TDTXQShqKr5Al8wsh1ixoN2714vEf0rJA7EOQ