ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Ucieczka do tropików…

„Ucieczka do tropików” to odmładzający zabieg do ciała firmy Pevonia Botanica.

Zabieg rozpoczynamy (obejmując nim całe ciało)  peelingiem na musie z solą morską. Preparat wzbogacony jest w skwalan i olejek z ananasa.

Poprzez stopniowe dodawanie wody podczas masażu mus zamienia się w puszystą pianę, która powoli rozpuszcza się. Powoduje to dostarczenie skórze ujemnych jonów oraz regenerujących ekstraktów z owoców tropikalnych. Po peelingu skóra jest jedwabiście gładka.

Następnym krokiem zabiegu jest nałożenie na całe ciało maski i zawiniecie ciała w folię w celu lepszej penetracji składników. Maska przepełniona jest ekstraktami z owoców papai i ananasa oraz wzbogacona naturalnym masłem Creme Fraiche. Maskę trzymamy 20-30 min.

Na zakończenie zabiegu wmasowujemy odmładzający balsam papaya – ananas. Dzięki niemu skóra jest odżywiona, silnie zregenerowana i rozświetlona. Balsam ten zawiera mikroemulsyjne masło Shea, które służy do uwalniania polipeptydów kolagenu i elastyny, tegosfer z retinolem, ekstraktu z owocu granatu oraz odmładzających ekstraktów z owoców tropikalnych.

Jedwabista konsystencja preparatów użytych do zabiegu oraz zniewalający zapach dostarczają odprężenia i relaksu.  Zabieg kusi i przyciąga swoim świeżym zapachem soczystych owoców papai i ananasa. Pozwala uciec od problemów życia codziennego i odnaleźć ciszę oraz spokój. Głęboko odżywia i odmładza, wyraźnie spłyca i wygładza zmarszczki oraz bruzdy na ciele.