ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa
Dr Beata Kociemba
Założycielka Instytutu Beauty Derm

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia.

Specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W 2013 roku pełniła rolę asystentki na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. W. Orłowskiego w Warszawie.

Dr Ewelina Kumiszcza
Doktor Medycyny Estetycznej

Ukończyła studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Szpitalu im. T.Marciniaka we Wrocławiu.

Agata Pasiecznik
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach dermokosmetycznych: odmładzających, liftingujących, wspomagających leczenie trądziku zwyczajnego i różowatego.

Dr Joanna Flejszar – Olszewska
Doktor nauk chemicznych, Dietetyk

Doktor nauk chemicznych, dietetyk, specjalistka leczenia dietetycznego i profilaktyki chorób metabolicznych oraz diagnostyki laboratoryjnej.

Agnieszka Klimowicz
Magister Kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła 5 letnie studia magisterskie na kierunku kosmetologia estetyczna. Pracuje jako mgr kosmetologi od 2009 roku.