ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

SECRET DUO – SEKRET PODWÓJNEJ MOCY DLA REMODELINGU SKÓRY W JEDNYM URZĄDZENIU !

PIERWSZE NA ŚWIECIE MEDYCZNE, INNOWACYJNE URZĄDZENIE ŁĄCZĄCE RADIOFREKWENCJĘ MIKROIGŁOWĄ Z FRAKCYJNYM LASEREM ERBOWO- SZKLANYM.

DZIAŁANIE:

  • zagęszczenie skóry, gładka świeżo wyglądająca skóra
  • napinające i liftingujące
  • odnowa skóry
  • redukcja zmarszczek
  • redukcja rozszerzonych porów, tekstury i kolorytu skóry
  • redukcja blizn potrądzikowych i pourazowych
  • redukcja rozstępów
  • odnowa skóry brzucha po ciąży
  • leczenie trądziku

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE FRAKCYJNE SECRET DUO?

Frakcjonowanie to niewątpliwie kamień milowy jeśli chodzi o postęp w medycynie estetycznej. Polega na wytwarzaniu w skórze za pomocą igły, lasera, radiofrewencji zagłębionych w skórze mikrokanalików uszkodzeń; pomiędzy, którymi pozostają wysepki zdrowej skóry, dzięki temu skóra regeneruje się szybko i bardzo intensywnie. Poprzez mikrokanaliki uszkodzeń narasta młody, zdrowy kolagen, który wygładza powierzchnię skóry, napina skórę, likwiduje niedoskonałości. Pierwsze lasery frakcyjne powstały już kilkanaście lat temu. Laser CO2, który działa silnie lecz wymaga kilku dni czasem nawet do 2 tygodni gojenia ponieważ działa ablacyjnie – czyli uszkadza naskórek; laser erbowo-szklany nieablacyjny czyli bez uszkodzeń naskórka, po którym gojenie jest znacznie szybsze. Następnym etapem była radiofrekwencja mikroigłowa czyli działanie energią fal radiowych w wytwarzaniu mikrokanalików. Najnowsze osiągnięcie nauki Secret Duo to połączenie energii lasera nieablacyjnego erbowo-szklanego z radiofrekwencją mikroigłową w technologii frakcyjnej dla jeszcze lepszych efektów , w tym przypadku 1+1 = 3, w dodatku przy zachowaniu ultrakrótkiego okresu rekonwalescencji – wynosi on jeden dzień .

Wiązki lasera frakcyjnego koncentrują się na skórze właściwej i zawartej w niej wodzie, podgrzewają silnie kolagen bez uszkodzenia zewnętrznej warstwy naskórka. Natomiast frakcyjna RF mikroigłowa wnika do skóry za pomocą ultracieniutkich, idealnie gładkich, powlekanych złotem igiełek na głębokość od 0,5 do 3,5 mm, dzięki temu możliwość odmładzania i leczenia blizn potrądzikowych weszła na nieosiągalny wcześniej poziom. Kartridże zabiegowe są zaopatrzone w 10, 25 lub 64 półizolowane lub nie izolowane igły dobierane do wskazań przez lekarza specjalistę. Laser posługuje się skanerem, dzięki czemu zabieg jest bardzo szybki i precyzyjny. Synergistyczne działanie obu systemów zapewnia doskonałą przebudowę skóry na poziomach zarówno głębszych jak i powierzchownych.

JAKICH EFEKTÓW SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU?

W ciągu najbliższych dni, tygodni zauważysz poprawę jakości skóry. Efekt będzie narastał z biegiem czasu aż przez kilkanaście miesięcy.

ILE ZABIEGÓW POTRZEBUJĘ?

Ilość zabiegów poda Ci Twój lekarz po ocenie stanu skóry i problemy, z którym się borykasz. Zazwyczaj są to 3 do 5 zabiegów wykonywanych w odstępach miesięcznych.

CZY ZABIEG MOŻNA WYKONYWAĆ LATEM?

Tak, jest to zabieg całoroczny, jednak dla pełnego bezpieczeństwa należy stosować kremy w wysokim filtrem UV, które poleci Twój specjalista.

PROCEDURA ZABIEGOWA

Na pół godziny przed zabiegiem zostanie nałożony na Twoją skórę krem znieczulający, co sprawi, ze zabieg będzie praktycznie bezbolesny. Zabieg potrwa od 30 do 60 minut w zależności od wielkości okolicy zabiegowej. Po zakończeniu na skórę zostanie nałożona maseczka i/lub krem łagodzący. Pacjent do domu otrzymuje krem pozabiegowy w prezencie.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU?

– choroby infekcyjne  skóry w miejscu poddawanym zabiegowi ( wyjątek stanowią niektóre postaci trądziku – kwalifikację podaje lekarz wykonujący)

– ostre infekcje organizmu

– choroby nowotworowe

– ciąża

– świeża opalenizna