ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Rewitalizujący Zabieg Anti – Age – DermaQuest

Anti – Age rewitalizujący zabieg Dermaquest to luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego jego efekty widoczne są natychmiastowo. W zabiegu Anti – Age zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne takie jak stabilna, lipofilowa postać witaminy C, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg widocznie spłyca zmarszczki i błyskawicznie poprawia jej kondycję skóry.


Skuteczność zabiegu Anti-Age zwiększa zastosowanie w procesie  eksfoliacji i pielęgnacji aktywnej, enzymów proteolitycznych z dyni, papai i ananasa. Dopełnieniem jest relaksujący masaż kremem o delikatnym aromacie olejków ze słodkich migdałów, kokosa i orzechów Kukui, zawierający witaminę E,  koenzym Q1o i kwas hialuronowy.

WSKAZANIA

  • Skóra sucha i odwodniona
  • Utrata jędrności i elastyczności skóry
  • Szary koloryt
  • Skóra naczynkowa i wrażliwa

Po zabiegu Anti – Age skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona a drobne linie i zmarszczki zredukowane.