ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Mezoterapia

Metoda ta jest wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na wstrzykiwaniu właściwych dawek substancji leczniczej we właściwe miejsce. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz techniką manualną lub specjalnym urządzeniem (pistolet do mezoterapii). W mezoterapii sporządza się roztwory do iniekcji, zwane koktajlami które stanowią mieszaninę substancji leczniczych. Skład koktajli jest uzależniony od problemów z jakimi zwraca się pacjent.


Dzięki niej szybko, w sposób nie chirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry. Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.
W zależności od wieku i stanu skóry stosuje się mezoterapię regenerującą lub odbudowującą.

Mezoterapia regenerująca – biostymulacja

Stymuluje procesy powstawania nowego kolagenu, poprawia funkcje naskórka i skóry właściwej, pozwala utrzymać fizjologiczny stan macierzy międzykomórkowej, zapewnia właściwe nawilżenie. Stosuje się tu koktaile zawierające małocząsteczkowy kwas hialuronowy, antyoksydanty, cholinę, aminokwasy, czynniki wzrostu komórkowego.

Stosowane preparaty: Dermaheal HSR, Sunekos, osocze bogatopłytkowe.

Mezoterapia odbudowująca

Stymuluje powstanie kontrolowanego stanu zapalnego w skórze co skutkuje produkcją innego rodzaju kolagenu, dającego efekt obkurczenia i lepszego napięcia skóry. Stosowana u starszych pacjentek, efekty są szybkie, następuje redukcja zwiotczenia i zagęszczenie skóry.

RRS HA Eyes – Laureat prestiżowej nagrody Perła Dermatologii Estetycznej 2014 r.

RRS® HA Eyes to koktajl do mezoterapii, dedykowany wymagającej okolicy oczu. Synergiczny skład produktu, który zawiera 5 mg/ml kwasu hialuronowego oraz 27,3mg/ml kompleksu biorewitalizującego (w tym 11 antyoksydantów, 5 flawonoidów, 3 saponiny, 5 polifenoli, 2 peptydy i mikroelement) skutecznie nawilża, poprawia mikrokrążenie, rozjaśnia skórę, poprawia kontur oczu i działa antyoksydacyjnie. Koktajl jest pakowany w wygodne 1,5ml ampułki, które stanowią odpowiednią dawkę na jeden zabieg. RRS® HA Eyes, jest jedynym koktajlem na rynku, zarejestrowanym do mezoterapii okolicy oczu (CE Class III Injectable).

TEOSYAL REDENSITY I

REDENSITY I to zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry, wpływa regenerująco na komórki skóry. Prosta i skuteczna terapia zalecana co trzy tygodnie, optymalna ilości sesji 3. Efekty widoczna są już po pierwszym zabiegu.

Skład : 
Kwas hialuronowy 15mg/g

Aminokwasy:
stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek,
reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry.
Przeciwutleniacze, minerały, witamina B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry, antyalergiczna).

Mezoterapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przynosi bardzo dobre efekty u osób z odwodnioną, uszkodzoną skórą, pozbawioną blasku, napięcia oraz elastyczności. Zaleca się cykle trzech zabiegów wykonywanych co dwa lub trzy tygodnie.

DERMAHEAL HSR

Nowością na skalę światową i niezwykłym sukcesem inżynierii genetycznej stały się koktajle do mezoterapii, zawierają niskocząsteczkowe peptydy biomimetyczne oraz niespotykaną dotąd liczbę aktywnych składników jak witaminy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, aminokwasy, kwas hialuronowy oraz czynniki wzrostu. Peptydy biomimetyczne pobudzają produkcję kolagenu (odpowiedzialnych za gładkość i jędrność skóry), a nawet regulują proces tworzenia się w fibroblastach składników macierzy pozakomórkowej.
W koktajlach z biopeptydami znajdują się liczne składniki aktywne o szerokim spektrum działania, stosowane są w mezoterapii przeciwzmarszczkowej, redukującej sińce i cienie pod oczami, poprawiającej nawilżenie, zwiększającej jędrność oraz elastyczność skóry.

Mikronakłuwanie – stymulacja komórek okolicy oczu

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMA N-SKIN PEN

Mikronakłucia wpływają na stymulację  trzech rodzajów komórek w skórze:

 1. keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu
 2. melanocytów – regulując pigmentację w skórze
 3. fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny  

Efekty:

 • spłycenie zmarszczek
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • odmłodzenie i regeneracja
 • silne nawilżenie
 •  redukcja rozszerzonych porów
 •  rozjaśnienie przebarwień
 • zniwelowanie blizn potrądzikowych

Wskazania:

 • skóra pozbawiona jędrności i elastyczności
 •  blizny potrądzikowe
 • przebarwienia i nierówny koloryt
 •  skóra odwodniona i zmęczona

Częstotliwość zabiegów:

1 raz na 2 tygodnie

Od 3 do 5 zabiegów w serii

Linerase – perła dermatologii estetycznej 2016

Rekonstrukcja i odbudowa skóry, nowa generacja atelokolagenu typu I.

Sprawia, że znów możesz cieszyć się młodym wyglądem.

Jest preparatem bezpiecznym. Nie wywołuje reakcji alergicznych, dając jednocześnie bardzo dobry efekt odmłodzenia i rewitalizacji skóry. Jest zarejestrowany, jako wyrób medyczny, nie wymaga wykonania próby uczuleniowej, jak to miało miejsce w przypadku innych preparatów kolagenowych.

Dzięki swojej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które przyczyniają się do produkcji własnego kolagenu.

Regeneruje i odbudowuje skórę. Przywraca jej: sprężystość, gęstość, jędrność, wygładza zmarszczki, redukuje rozstępy i blizny zanikowe.

Wskazania:

Doskonały biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy skóry oraz regeneracji tkanki łącznej.

Odbudowuje i wyrównuje ubytki skórne zlokalizowane na twarzy oraz całym ciele (blizny zanikowe, potrądzikowe, rozstępy)

Nowej generacji induktor hialuronowy do zniwelowania oznak starzenia się skóry oraz poprawy jej jędrności i elastyczności

Przyśpiesza proces gojenia i regeneracji skóry

Protokół leczenia:

Zalecane są 4 zabiegi, w odstępie dwutygodniowym dla uzyskania pełnego efektu terapii. Można stosować profilaktycznie po 25 roku życia w celu spowolnienia procesów starzenia, poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Wówczas zaleca się 1-2 zabiegi.

Pierwsze efekty widoczne są po 7-14 dniach i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Po zabiegu, w miejscu podania może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku godzin po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3-7 dni.

Linerase nie łączy się z zabiegami laserowymi i głębokim złuszczaniem, procedurę tę można zastosować po 14 dniach od wykonania zabiegu.

Zabieg wyróżniany przez lekarzy dermatologów estetycznych w konkursie na najlepsze, najbardziej skuteczne i bezpieczne produkty w kategorii: Najlepszy Preparat do Biostymulacji Tkankowej.