ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

LIPOSUKCJA LASEROWA – WIZYTÓWKA POLSKIEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

23

Kto by pomyślał jeszcze kilkanaście lat temu, ze dzięki najnowszym zabiegom dermatologii estetycznej będzie można modelować sylwetkę. Z pewnością były to pobożne życzenia, które z biegiem czasu doczekały się realizacji. Dzisiejsza medycyna posunęła się tak do przodu, ze skuteczne i efektywne modelowanie ciała, wyszczuplanie, a także redukowanie rozstępów i blizn to żaden problem.

Laserowe modelowanie sylwetki metodą Palomar SlimLipo 3D to przełomowa metoda usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym  termoliftingu skóry. Ponadto, jest to aktualnie najbardziej nowatorska, skuteczna i najbezpieczniejsza ze wszystkich inwazyjnych metod, która gwarantuje optymalny efekt usunięcia tkanki tłuszczowej i zwiększenia napięcia skóry poprzez światło laserowe o długości fali 924nm, selektywnie i skutecznie działające na rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Po zabiegu natomiast zostaje zachowana jędrność skóry, która nie ‘obwisa’ po usunięciu tłuszczu. Przywraca sylwetce pożądane kształty dzięki ‘rozpuszczeniu’ tłuszczu, a jednocześnie skóra jest uelastyczniona, napięta i zagęszczona przez obkurczeniu zawartych włókien kolagenowych.

Zatem, jeżeli chcemy uporać się z miejscowej otyłości, której nie jesteśmy w stanie zwalczyć poprzez ćwiczenia oraz dietę – warto skorzystać z zabiegu.

Pierwszym etapem jest zawsze konsultacja, na której lekarz ocenia, czy Pacjent kwalifikuje się na liposukcję laserową. W przypadku kiedy nie ma przeciwwskazań, osoba zainteresowana zabiegiem dowiaduje się wszystkich niezbędnych kwestii, a następnie dostaje skierowanie na badania, gdyż warunkiem przystąpienia do Slim Lipo są prawidłowe wyniki.

Co ważne, zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a efekt widoczny jest od razu po nim. Ponadto, wymagane jest jedynie znieczulenie miejscowe.

Poniżej prezentujemy Państwo jedne z efektów przed i po zabiegu.

3

1 (4)

Szczegółowy opis zabiegu: https://www.beauty-derm.pl/oferta/dla-panow/wyszczuplanie/liposukcja-laserowa/

Marzenia o idealnej sylwetce nie muszą iść w zapomnienie. Życie zostało nam dane tylko raz, dobre samopoczucie i brak kompleksów to podstawa samoakceptacji i szczęścia :).