ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Kwas hialuronowy

Z biegiem czasu nasza skóra starzeje się. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, początkowe płytkie, delikatne, potem coraz głębsze, skóra traci napięcie, staje się wiotka. Na każdym etapie dermatologia estetyczna może pomóc, jednak im wcześniej tym lepiej. Trudno jest określić wiek, w którym powinniśmy odwiedzić dermatologa. Wszystko zależy od stanu twojej skóry. Bardzo ogólnie można wyróżnić zmarszczki mimiczne, grawitacyjne oraz objętościowe starzenie skóry.

Redukcja zmarszczek

Proponujemy wypełnienia zmarszczek za pomocą preparatów o naturalnym pochodzeniu – żelu hialuronowego. Środek przeciwzmarszczkowy o konsystencji żelu wypełniającą przestrzeń międzykomórkową i wiążącą wodę w skórze. Z wiekiem zanika. Uzupełnienie tego składnika przynosi dla skóry wielkie korzyści. Preparat podaje się za pomocą wstrzyknięć na różną głębokość w zależności od głębokości zmarszczki. Stosuje się preparaty o różnej gęstości i stężeniu, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Są to bardzo bezpieczne produkty, w skórze rozkładają się do CO2 i H2O. Po zabiegu zauważa się niewielki obrzęk, zaczerwienienie, rzadko powstają siniaczki.

Efekt utrzymuje się około 8-12 miesięcy. Zmarszczki nie wracają po tym czasie do pierwotnej głębokości, skóra wygląda lepiej.

Kwas podaje się w:

  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • bruzdy nad górną wargą,
  • dla powiększenia i nawilżenia ust,
  • w opadające kąciki ust.

Preparatami wolumetrycznymi można modelować opadające policzki, lub powiększać policzki u osób z bardzo szczupłą twarzą, wypełniać okolicę żuchwy, skronie. Produkty można bardzo precyzyjnie dobrać do rodzaju zmarszczki czy innego problemu skóry z doskonałym efektem.

Preparaty wolumetryczne to wypełniacze w postaci delikatnego żelu o stężeniu 20 mg kwasu hialuronowego służący do przywracania objętości twarzy. Preparaty wolumetryczne, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom liftingującym, pomagają w szybki i naturalny sposób odzyskać utraconą objętość policzków i podbródka zapewniając delikatny efekt liftingu. Preparaty wolumetryczne subtelnie odtwarzają kształt policzków, podnosząc je i ujędrniając. Przywraca utraconą z wiekiem objętość twarzy, odtwarza jej młodzieńcze proporcje, wyrównuje linię żuchwy, podkreśla wydatność kości policzkowych. Preparat dodatkowo nawilża skórę, pozwala odzyskać jej naturalną elastyczność i gęstość. Daje delikatny efekt liftingu bez operacji. Już po jednym zabiegu można zauważyć pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje zdecydowanie odświeżony wygląd i wygląda naturalnie. Preparat zawiera lidokainę – środek znieczulający dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta. Preparaty wolumetryczne dają długotrwały efekt – nawet do 18 miesięcy.