ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

EnVy – poduszka do zadań specjalnych.

Ok 1/3 swojego życia spędzamy w łóżku. Spokojny sen obok prawidłowego odżywiania i codziennej dawki ruchu jest podstawą naszego życia i zdrowia. Niestety w dzisiejszym świecie zaburzenia snu, to globalna epidemia. Większość kłopotów ze spaniem można znacznie złagodzić lub wyleczyć, jednak tylko niewielka ilość borykających się z bezsennością szuka pomocy u specjalisty.

Badania dowodzą, że dobra, jakość snu ma o wiele większe znaczenie niż sama jego długość. Spokojny, zdrowy sen to przede wszystkim dobre samopoczucie i zdrowie.

Aby zapewnić sobie pełnowartościowy sen bardzo ważny jest dobór odpowiednio wygodnej poduszki.

Uznano, że odpowiednia poduszka powinna:

Umożliwić prawidłowe ułożenie do snu.

Zapewnić optymalne podparcie kręgosłupa szyjnego i głowy.

Być wykonana z materiałów hipoalergicznych i antybakteryjnych (nawet, gdy nie jesteśmy alergikami).

Zapewnić komfort i zdrowy, głęboki sen.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia nowoczesna poduszka EnVy. Dodatkowo poduszka ma jeszcze jedną wspaniałą cechę – chroni twarz przed zagnieceniami i zmarszczkami sennymi. To bardzo ważne, ponieważ z wiekiem skóra traci kolagen, a z nim swoją jędrność i elastyczność, dlatego rankiem zagniecenia już tak łatwo nie znikają, lecz przekształcają się w trwałe zmarszczki senne. Takie zmarszczki nie maja nic wspólnego z ekspresją, lecz spowodowane są ciągłym, powtarzalnym zgniataniem, spłaszczaniem i wpychaniem twarzy w poduszkę, powodując często asymetryczne (z powodu nawyku spania na jednym, ulubionym boku) zmarszczki senne.

Jeszcze do niedawna, aby uniknąć zmarszczek sennych i przedwczesnego starzenia twarzy specjaliści radzili spać na plecach. Dziś mamy wybór możemy spać całą noc na plecach, (co jest prawie niemożliwe) lub zainwestować w rewolucyjną poduszkę enVy i cieszyć się wspaniałym wypoczynkiem bez niechcianej, porannej niespodzianki w postaci zmarszczek sennych.

Osobiści poduszkę enVy szczerze poleca dr Beata Kociemba, ponieważ od kilku lat z powodzeniem korzysta z tej niezwykłej poduszki, bez której nie wyobraża już sobie komfortowego, nocnego wypoczynku.

Dużymi krokami zbliżają się mikołajki i gwiazdka, dlatego serdecznie polecamy poduszkę enVy jako mikołajkowo – gwiazdkowy prezent. Na pewno będzie to bardzo przydatny, oryginalny podarunek dla bliskiej osoby.

Aby zdąrzyć przed mikołajkami i gwiazdką już dziś zapraszamy do składania zamówień:

0 22 843 40 40 lub 600 34 65 04

Ewa Chrabąszcz