ul. Domaniewska 22A, lokal U602-672 Warszawa

Endermologie Integral Cellu M6

Urządzenie medyczne o ulepszonych procedurach zabiegowych dające spektakularne efekty w porównaniu ze starszym urządzeniem do Endermologii.

Stosowany w gabinetach medycyny estetycznej służy pacjentom w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i jędrności skóry ciała i twarzy, usuwaniu kłopotliwej opuchlizny szczególnie u kobiet. Bardzo istotny jest fakt, że te zabiegi oparte są w 100% na naturalnej stymulacji tkanki łącznej.

Lipomassage – działanie

Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa z pacjentem w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjno-zabiegowy.

Lipomassage pozwala zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit. Masaż urządzeniem pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozwala oczyścić organizm z toksyn i pozbyć się obrzęków.

Efekty

Zabieg pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe. Zabieg jest bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie przyspieszając metabolizm.


Pacjent w trakcie zabiegu ma na sobie swój osobisty strój LPG, który zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu. Dla zwiększania efektów procedury zaleca się stosowanie kosmetyków stworzonych przez LPG, inspirowanych Endermologie®.

Skuteczność w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA.