en pl
ZADZWOŃ

Polecają nas!

Izabela Trojanowska


"Do kliniki Beauty Derm przekonała mnie wspaniała atmosfera stworzona przez profesjonalny, życzliwy personel. Serdecznie polecam!"

Anna Samusionek


"Zatrzymać młodość, zatrzymać czas, zatrzymać nasze piękno... która z nas o tym nie marzy?!


Dlatego z pełnym zaufaniem oddałam się profesjonalnej i pełnej pasji ekipie Istytutu Beauty Derm, aby zadbać o swoje ciało, które jest też narzędziem mojej pracy.


Z każdym dniem i z każdym zabiegiem widzę pozytywne efekty, które dodają mi pewności siebie.


Polecam z całego serca!"

Laura Łącz


"Z powodu prowadzenia Agencji Artystycznej od lat zajmuję się często organizacją i prowadzeniem otwarć i eventów w różnych gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych na terenie Warszawy i okolic. Mam więc ogromne doświadczenie i skalę porównawczą. Oczywiście, jako aktorka, też staram się dbać o swój wygląd. Odwiedziłam więc niedawno polecony mi, jako znakomity pod każdym względem, gabinet Pani Doktor Beaty Kociemby - Beauty Derm. To rzeczywiście piękny, wygodny gabinet, wyposażony w nowoczesne urządzenia i lasery, co teraz jest szczególnie ważne. Pani Doktor przede wszystkim długo ze mną rozmawiała, poświęciła mi dużo czasu, wiele ważnych rzeczy mi wyjaśniła i doradziła konkretnie pod kątem moich potrzeb.

 

Na początek zdecydowałam się na epilację laserową, ponieważ gabinet dysponuje bardzo dobrym, nowoczesnym sprzętem w tym zakresie. Jestem bardzo zadowolona, bo już po jednym zabiegu widzę spektakularny efekt. Na pewno jest tak właśnie z racji wysokiej jakości sprzętu i prawidłowego wykonania przez bardzo kompetentną, doświadczoną kosmetyczkę. Dlatego też z całym przekonaniem polecam wszystkim paniom tę profesjonalną epilację.

 

Jakoże Pani Doktor Kociemba słynie wśród moich znajomych ze znakomitego wykonywania zabiegów na twarz, sama wybieram się w najbliższym czasie na taki małoinwazyjny zabieg. Wiem bowiem, że należy wybierać wyłącznie sprawdzonych, poleconych dermatologów i kosmetyczki, ponieważ sama byłam wielokrotnie bardzo niezadowolona z wykonanych usług, nawet w reklamowanych w prasie gabinetach."

Honorata Witańska


"Wreszcie znalazłam miejsce, które łączy w sobie szeroką ofertę zabiegów, najwyższy profesjonalizm personelu oraz wspaniałą, przyjazną atmosferę.
 
Beauty Derm to gabinet wyjątkowy, z ktorego zawsze wychodzę w pelni zadowolona."
 

Wojciech Majchrzak

Nowoczesny mężczyzna doskonale rozumie konieczność dbania o siebie, o swoje zdrowie i swój wygląd niezależnie od etapu życia w którym się znajduje.

Po zabiegach w Beauty Derm nie tylko czuję się lepiej, ale również moje otoczenie  zauważa poprawę.

Widoczne i odczuwalne efekty to niewątpliwie zasługa doświadczonego personelu oraz zaawansowanej technologii medycznej, z której korzysta klinika Beauty Derm.

Polecam każdemu, kto ceni sobie kontakt z profesjonalistami.