en pl
ZADZWOŃ

O nas

 • Nasza misja
 • Nasz zespół
 • Galeria
 • Nasze artykuły


Instytut Beauty Derm - powstał z syntezy wiedzy, doświadczenia i pasji.


Celem, do którego dążymy w naszym Instytucie jest zapewnienie naszym pacjentom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie w każdym wieku.


W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby.


Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt laserowy, urządzenia zaawansowanych technologii, tylko sprawdzone, bezpieczne wypełniacze, lekarze z doświadczeniem i zmysłem estetycznym to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających pacjentów.


A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze Instytutu Beauty Derm.


Zapisz się na wizytę!

Telefon: 022 843 40 40 lub 600 346 504

dr Beata Kociemba

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Zapraszamy do obejrzenia filmów o Instytucie Beauty Derm! 


Dr Beata Kociemba

Założycielka Instytutu Beauty Derm.

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia.

Od lat związana ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Członek Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Uniwersytecie Medycznym oraz na wielu Konferencjach Dermatologii i Medycyny Estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, Thermage, preparaty modelujące kształt twarzy, wypełniające zmarszczki, regenerujące kolagen. Procedury medyczne, w których wykorzystuje się fale radiowe stosuje jako jedna z pierwszych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób skóry, łysienia kobiet i mężczyzn. Ekspert w wielu pismach kobiecych, programach telewizyjnych dotyczących zdrowia i urody, portalach internetowych.

 

Dr Beata Sosada

Specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie w ramach Oddzialu Dermatologii Doroslych oraz Poradni Dermatologicznej gdzie wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne, w tym usuwanie znamion, nowotworow skóry, laseroterapię, krioterapię czy elektrokoagulację.

Ponadto Dr Beata Sosada prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską, w ramach której zajmuje sie diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, jak również ocena dermoskopowa znamion, dermatochirurgią i medycyna estetyczna.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udzial w licznych kursach, szkoleniach, kongresach ( m.in. American Academy of Dermatology, European Academy of Dermatology and Venerology). Ponadto odbyla staże zagraniczne w Uniwersyteckich Klinikach Dermatologicznych w Kilonii oraz Heidelbergu.

Jest czlonkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Society for Dermatologic Surgery (ISDS).

Dr Agnieszka Surowiecka-Pastewka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, I Wydział lekarski, lekarz.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2012 roku. Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, mezoterapii.

Odbyła szkolenia w Polsce i za granicą z wykorzystania nici PDO, nici liftingujących (Silhoette) oraz nici APTOS. Wykonuje intralipoterapię miejscową, oraz liposukcję laserową. Posiada certyfikat szkolenia z przeszczepiania tłuszczu metodą Puregraft.

Dr Jacek Korzeniowski

 

Absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej, Specjalista Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

W roku 1993 uzyskał II stopień w zakresie Chirurgii Ogólnej. Prowadzi szkolenia  lekarzy, personelu pielęgniarskiego, jak również pracowników branży dermokosmetycznej. Zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny oraz biznesie pozwala mu na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Specjalizuje się w zakresie usuwania znamion, korekcji blizn, zastosowania toksyny botulinowej i wypełniaczy oraz terapii z wykorzystaniem autologicznego przeszczepu komórek macierzystych pacjenta wraz osoczem bogatopłytkowym do odmładzania skóry, leczenia blizn oraz ran.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach, kongresach oraz konferencjach naukowych.

dr n. chem. Jolanta Flejszar-Olszewska

Dietetyk

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim (kierunek chemia), studiów doktoranckich na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowych Studiów Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Miłośniczka zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych (cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca). Pomaga także w doborze diety osobom prowadzącym aktywny tryb życia, kobietom ciężarnym, osobom z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi oraz osobom, które chcą utrzymać jak najdłużej swoje zdrowe w dobrym stanie.

Monika Bykowska 

Fizjoterapeutka, technik usług kosmetycznych.

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Szkoły Kosmetycznej.


Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu masażu klasycznego i pielęgnacji ciała.Swoje umiejętności doskonaliła pracując w gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinecie medycyny estetycznej. Wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach.


W naszym Instytucie wykonuje zabiegi:

 • Trilipo Maximus
 • laserem
 • Endermologie LPG
 • Palomar StarLux
 • masaże klasyczne twarzy i ciała,
 • zabiegi dermokosmetyczne.


Mgr Agata Pasiecznik

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Swoje doswiadczenie i umiejetności nabywała w gabinetach typu spa i gabinetach medycyny estetycznej. Bardzo ceni sobie współpracę z lekarzami. Jest również charakteryzatorką, pracowała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Poza pasją zawodową praktykuje jogę i ceni sobie zdrowy styl życia.

Mgr Alicja Domżalska

Kosmetolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uczestniczy w wielu szkoleniach i stale rozwija swoje umiejętności. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oraz zabiegi hi-tech. Ceni sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, a zadowolenie Pacjenta jest dla niej najważniejsze w pracy.

Mgr Edyta Archacka

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w klinice medycyny estetycznej oraz na licznych szkoleniach zawodowych i kongresach, m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Pełna pasji, zapału i zaangażowania.  Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby profesjonalnie zająć się Pacjentami Instytutu i móc zaproponować odpowiedni program zabiegowy dla ich problemu i oczekiwań. Pomaga również podtrzymywać i wzmacniać efekty zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez lekarzy.

W naszym Instytucie wykonuje zabiegi:                         

 • modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania ciała

            (endermologie, maximus, karboksyterapia, fala akustyczna)

 • odmładzania skóry, redukcji zmarszczek i przebarwień

            (laser frakcyjny Palomar StarLux, zabiegi dermokosmetyczne, maximus, endermolift,             criolift, mezopen)

 • redukcji blizn, rozstępów i rozszerzonych porów skóry

            (laser frakcyjny, mezopen, peelingi medyczne)

 • laserowego usuwania zbędnego owłosienia

Kinga Jagodzińska

Recepcjonistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie  na kierunku kosmetologia, Technik Usług Kosmetycznych, Wizażystka. Zawsze z uśmiechem dba o dobra atmosferę i jak najlepsze samopoczucie naszych Pacjentów. Ceni sobie przyjazną atmosferę oraz  kontakt z drugim człowiekiem. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Skóra po lecie - bezpłatne konsultacje dermatologiczne!

O zgubnych skutkach działania promieni słonecznych słyszał już chyba każdy, na szczęście nie każdy miał okazję się o tym przekonać na własnej skórze. Rumień, poparzenia, przyspieszone starzenie, przebarwienia i znamiona, czyli problemy natury czysto estetycznej, to tylko niektóre z nich – promieniowanie UVA może poprowadzić do powstawania nowotworów.

 

czytaj więcej na Portal snobka.pl   

 


Zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem: hit czy kit?

Ślub to ważna data w życiu każdej kobiety, a także okazja, aby o siebie zadbać. Wiele panien młodych przed uroczystością ślubną decyduje się na zabiegi upiększające, regenerujące, oczyszczające, a nawet odmładzające. Które z nich cieszą się największą popularnością?

 

czytaj więcej na Portal Gazeta.pl    

 

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w Instytucie Beauty Derm w Warszawie i sprawdź jak zdrowa jest twoja skóra.

Słońce sprzyja starzeniu oraz pojawianiu się przebarwień i znamion. Większość z nich stanowi problem estetyczny, ale niektóre mogą być niebezpieczne. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w Instytucie Beauty Derm w Warszawie i sprawdź jak zdrowa jest twoja skóra.

 

czytaj więcej na Portal nowe kosmetyki.pl    

 


Wywiad z dr Beatą Kociembą na temat Sculptry

„W XXI wieku można zatrzymać czas, można też cofnąć wskazówki do tyłu. Mam na myśli wskazówki naszego biologicznego zegara, który pozwala nam czuć się i wyglądać tak dobrze, jak kilka lub kilkanaście lat temu” - przekonuje Dr Beata Kociemba, dermatolog II stopnia, członkini Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD oraz Prezeska Europejskiego Instytutu Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki „Beauty Derm.

 

czytaj więcej na Wirtualna Polska    

 

Mezoterapia, czyli jak skutecznie pozbyć się cellulitu

Mezoterapia igłowa umożliwia likwidację cellulitu oraz odchudzenie wybranych partii ciała. Lecznicze preparaty wprowadzane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, na głębokość nawet 1 cm, co zapewnia wysoką skuteczność terapii. Pod wpływem substancji aktywnych, złogi tłuszczowe zostają usunięte, cellulit zlikwidowany, a skóra staje się gładka i jędrna.


czytaj więcej na biomedical


Upiększające zabiegi przed ślubem. Promocja "Pakiet Ślubny" w Instytucie Beauty Derm

W dniu ślubu wszystko powinno być wyjątkowe – od ceremonii, poprzez przyjęcie weselne, po zjawiskowo wyglądającą pannę młodą. Na wyjątkowy efekt składa się piękna suknia ślubna, czarujący welon, uroczy bukiet kwiatów i przede wszystkim uroda panny młodej.

czytaj więcej na Portal Nowe Kosmetyki    Zima to najlepszy moment, aby rozjaśnić przebarwienia skóry.

Ciemne plamy i przebarwienia skóry można usunąć dermatologiczne z niemal 99 procentową skutecznością. W trakcie terapii należy unikać nasłonecznienia, dlatego najlepszym okresem na rozjaśnianie przebarwień jest zima.
Za zabarwienie skóry odpowiada pigment, zwany melaniną. Im więcej melaniny, tym skóra jest ciemniejsza. 


czytaj więcej na Portal biomedical.plLaser frakcyjny Palomar – skuteczność w leczeniu rozstępów potwierdzona certyfikatem FDA

Laser Lux1540 ™ Fractional firmy Palomar jest jedynym laserem zatwierdzonym przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration, w skrócie FDA) jako w pełni bezpieczne i skuteczne urządzenie do leczenia rozstępów.

 

czytaj więcej na Portal DoUrody.pl

 


„Dzień gładkiej skóry” w Instytucie Beauty Derm w Warszawie

Bezpłatne konsultacje dermatologiczne dotyczące problemu nadmiernego owłosienia, odbędą się 2-go grudnia w warszawskim Instytucie Beauty Derm, w ramach „dnia gładkiej skóry”.

czytaj więcej na Portal Uroda.com  


Młodsza o kilkanaście lat, dzięki intensywnej produkcji kolagenu

Starzenie się skóry i związane z nim zmarszczki, cellulit oraz utrata jędrności ciała to problem, który po 30-stce zaczyna dotykać większość z nas. Współczesna medycyna zna jednak sposoby, aby pobudzić przeciwstarzeniowe procesy organizmu.

czytaj więcej na Portal Wizaż.pl

Beata Kociemba w Znany Lekarz - wizytówka firmy


czytaj więcej na  Znany Lekarz