en pl
ZADZWOŃ

O nas

 • Nasza misja
 • Nasz zespół
 • Galeria
 • Nasze artykuły


Instytut Beauty Derm - powstał z syntezy wiedzy, doświadczenia i pasji.


Celem, do którego dążymy w naszym Instytucie jest zapewnienie naszym pacjentom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie w każdym wieku.


W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby.


Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt laserowy, urządzenia zaawansowanych technologii, tylko sprawdzone, bezpieczne wypełniacze, lekarze z doświadczeniem i zmysłem estetycznym to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających pacjentów.


A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze Instytutu Beauty Derm.


Zapisz się na wizytę!

Telefon: 022 843 40 40 lub 600 346 504

dr Beata Kociemba

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Zapraszamy do obejrzenia filmów o Instytucie Beauty Derm! 


Dr Beata Kociemba

Założycielka Instytutu Beauty Derm.

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia.

Od lat związana ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Członek Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej przy Uniwersytecie Medycznym oraz na wielu Konferencjach Dermatologii i Medycyny Estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, Thermage, preparaty modelujące kształt twarzy, wypełniające zmarszczki, regenerujące kolagen. Procedury medyczne, w których wykorzystuje się fale radiowe stosuje jako jedna z pierwszych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób skóry, łysienia kobiet i mężczyzn. Ekspert w wielu pismach kobiecych, programach telewizyjnych dotyczących zdrowia i urody, portalach internetowych.

 

Dr Beata Sosada

Specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie w ramach Oddzialu Dermatologii Doroslych oraz Poradni Dermatologicznej gdzie wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne, w tym usuwanie znamion, nowotworow skóry, laseroterapię, krioterapię czy elektrokoagulację.

Ponadto Dr Beata Sosada prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską, w ramach której zajmuje sie diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, jak również ocena dermoskopowa znamion, dermatochirurgią i medycyna estetyczna.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udzial w licznych kursach, szkoleniach, kongresach ( m.in. American Academy of Dermatology, European Academy of Dermatology and Venerology). Ponadto odbyla staże zagraniczne w Uniwersyteckich Klinikach Dermatologicznych w Kilonii oraz Heidelbergu.

Jest czlonkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Society for Dermatologic Surgery (ISDS).

Dr Agnieszka Surowiecka-Pastewka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, I Wydział lekarski, lekarz.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2012 roku. Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, mezoterapii.

Odbyła szkolenia w Polsce i za granicą z wykorzystania nici PDO, nici liftingujących (Silhoette) oraz nici APTOS. Wykonuje intralipoterapię miejscową, oraz liposukcję laserową. Posiada certyfikat szkolenia z przeszczepiania tłuszczu metodą Puregraft.

 Dr Karolina Stasiak

Jest absolwentką wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersyt Medycznego w Łodzi.

 Aktualnie pracuje również w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.

Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i medycyną estetyczną. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń indywidualnych m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, terapii osoczem bogatopłytkowym oraz dermatoskopii. Przeprowadza także zabiegi z zakresu elektrochirurgii, kriochirurgii, łyżeczkowania oraz dermatochirurgii w tym usuwania znamion, włókniaków, brodawek.

Posiada liczne Certyfikaty: Dermoskopia – kurs dla zaawansowanych. Podstawowe techniki zabiegowe z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy. Modelowanie twarzy i wypełnienie linii zmarszczkowych (użycie kaniuli). Metody leczenia objawów starzenia skóry (toksyna botulinowa). Osocze bogatopłytkowe. Zasady działania i zastosowania osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej. Techniki laserowe w dermatologii estetycznej – cz II. Metody fotoodmładzania skóry twarzy. Metody usuwania naczyń, włosów,
blizn i przebarwień skóry. Peelingi chemiczne. Mezoterapia, Rollery oraz Mezopen – rewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu. Nowe peelingi w dermatologii estetycznej. Protokoły, wskazania, przeciwwskazania, nanopeelingi – zabiegi nowej generacji. Poprawa kondycji powiek górnych i dolnych. Rewitalizacja skóry szyi – techniki łączone. Techniki łączone w terapii objawów starzenia skóry (zmarszczek), rozstępów, blizn. Kolejność zabiegów, wskazania, przeciwwskazania i objawy uboczne. Podawanie toksyny botulinowej typ A, Botox w zabiegach medycyny estetycznej – szkolenie teoretyczne i praktyczne. Zastosowanie sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej – szkolenie teoretyczne i praktyczne. Mezoterapia igłowa mezokoktajlami i niesieciowanym kwasem hialuronowym – szkolenie teoretyczne i praktyczne. Pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego i mezoterapia osoczem – szkolenie teoretyczne i praktyczne.

 


 

dr n. chem. Jolanta Flejszar-Olszewska

Dietetyk

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim (kierunek chemia), studiów doktoranckich na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowych Studiów Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Miłośniczka zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych (cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca). Pomaga także w doborze diety osobom prowadzącym aktywny tryb życia, kobietom ciężarnym, osobom z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi oraz osobom, które chcą utrzymać jak najdłużej swoje zdrowe w dobrym stanie.

Mgr Ewa Chrabąszcz

Manager ds. rozwoju

Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie na wydziale Zarządzania.

Swoje doświadczenie menedżerskie zdobywała współpracując z firmami o profilu medycznym.

Cechuje ją odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jej priorytetem jest budowanie dobrych relacji międzyludzkich oraz motywowanie zespołu do wspólnego rozwijania firmy. W Instytucie Beauty Derm odpowiada za zespół oraz za stały rozwój placówki. Jej pasją są książki. Interesuje się rozwojem osobistym. W wolnych chwilach biega.

Monika Bykowska 

Fizjoterapeutka, technik usług kosmetycznych.

Absolwentka Medycznego Studium Fizjoterapii oraz Szkoły Kosmetycznej.


Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu masażu klasycznego i pielęgnacji ciała.Swoje umiejętności doskonaliła pracując w gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinecie medycyny estetycznej. Wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach.


W naszym Instytucie wykonuje zabiegi:

 • Trilipo Maximus
 • laserem
 • Endermologie LPG
 • Palomar StarLux
 • masaże klasyczne twarzy i ciała,
 • zabiegi dermokosmetyczne.


Agata Pasiecznik

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Swoje doswiadczenie i umiejetności nabywała w gabinetach typu spa i gabinetach medycyny estetycznej. Bardzo ceni sobie współpracę z lekarzami. Jest również charakteryzatorką, pracowała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Poza pasją zawodową praktykuje jogę i ceni sobie zdrowy styl życia.

Katarzyna Szewczyk

Kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim stażem, dla której praca to pasja. Absolwentka C. U "Lider", nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz kongresach kosmetologii i medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w prestiżowych Instytutach Beauty & SPA, oraz współpracując z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała przy użyciu najnowszych technologii jak również tradycyjnych metod, tworząc skuteczne terapie pielęgnacyjne. Prywatnie interesuje się medycyną naturalną, kulturą Wschodu i literaturą.

 

 

Mgr Edyta Archacka

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w klinice medycyny estetycznej oraz na licznych szkoleniach zawodowych i kongresach, m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Pełna pasji, zapału i zaangażowania.  Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby profesjonalnie zająć się Pacjentami Instytutu i móc zaproponować odpowiedni program zabiegowy dla ich problemu i oczekiwań. Pomaga również podtrzymywać i wzmacniać efekty zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez lekarzy.

W naszym Instytucie wykonuje zabiegi:                         

 • modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania ciała

            (endermologie, maximus, karboksyterapia, fala akustyczna)

 • odmładzania skóry, redukcji zmarszczek i przebarwień

            (laser frakcyjny Palomar StarLux, zabiegi dermokosmetyczne, maximus, endermolift,             criolift, mezopen)

 • redukcji blizn, rozstępów i rozszerzonych porów skóry

            (laser frakcyjny, mezopen, peelingi medyczne)

 • laserowego usuwania zbędnego owłosienia

Alicja Domżalska

Recepcjonistka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne. Obecnie studentka Kosmetologii Bioestetycznej. Interesuje się biologią człowieka, dietetyką oraz kosmetologią. Ceni sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, zawsze chętnie pomoże i wysłucha. Dzięki pracy w Beauty Derm może pogłębiać wiedzę pod okiem najlepszych specjalistów.

Barbara Guzowska

Recepcjonistka

Doświadczenie na tym stanowisku zdobywała pracując w salonach medyczno-kosmetycznych. Jest osobą kompetentną, uprzejmą, sumienną, lubi kontakt z ludźmi. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami posiada dużą wiedze z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Skóra po lecie - bezpłatne konsultacje dermatologiczne!

O zgubnych skutkach działania promieni słonecznych słyszał już chyba każdy, na szczęście nie każdy miał okazję się o tym przekonać na własnej skórze. Rumień, poparzenia, przyspieszone starzenie, przebarwienia i znamiona, czyli problemy natury czysto estetycznej, to tylko niektóre z nich – promieniowanie UVA może poprowadzić do powstawania nowotworów.

 

czytaj więcej na Portal snobka.pl   

 


Zabiegi pielęgnacyjne przed ślubem: hit czy kit?

Ślub to ważna data w życiu każdej kobiety, a także okazja, aby o siebie zadbać. Wiele panien młodych przed uroczystością ślubną decyduje się na zabiegi upiększające, regenerujące, oczyszczające, a nawet odmładzające. Które z nich cieszą się największą popularnością?

 

czytaj więcej na Portal Gazeta.pl    

 

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w Instytucie Beauty Derm w Warszawie i sprawdź jak zdrowa jest twoja skóra.

Słońce sprzyja starzeniu oraz pojawianiu się przebarwień i znamion. Większość z nich stanowi problem estetyczny, ale niektóre mogą być niebezpieczne. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w Instytucie Beauty Derm w Warszawie i sprawdź jak zdrowa jest twoja skóra.

 

czytaj więcej na Portal nowe kosmetyki.pl    

 


Wywiad z dr Beatą Kociembą na temat Sculptry

„W XXI wieku można zatrzymać czas, można też cofnąć wskazówki do tyłu. Mam na myśli wskazówki naszego biologicznego zegara, który pozwala nam czuć się i wyglądać tak dobrze, jak kilka lub kilkanaście lat temu” - przekonuje Dr Beata Kociemba, dermatolog II stopnia, członkini Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD oraz Prezeska Europejskiego Instytutu Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki „Beauty Derm.

 

czytaj więcej na Wirtualna Polska    

 

Mezoterapia, czyli jak skutecznie pozbyć się cellulitu

Mezoterapia igłowa umożliwia likwidację cellulitu oraz odchudzenie wybranych partii ciała. Lecznicze preparaty wprowadzane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, na głębokość nawet 1 cm, co zapewnia wysoką skuteczność terapii. Pod wpływem substancji aktywnych, złogi tłuszczowe zostają usunięte, cellulit zlikwidowany, a skóra staje się gładka i jędrna.


czytaj więcej na biomedical


Upiększające zabiegi przed ślubem. Promocja "Pakiet Ślubny" w Instytucie Beauty Derm

W dniu ślubu wszystko powinno być wyjątkowe – od ceremonii, poprzez przyjęcie weselne, po zjawiskowo wyglądającą pannę młodą. Na wyjątkowy efekt składa się piękna suknia ślubna, czarujący welon, uroczy bukiet kwiatów i przede wszystkim uroda panny młodej.

czytaj więcej na Portal Nowe Kosmetyki    Zima to najlepszy moment, aby rozjaśnić przebarwienia skóry.

Ciemne plamy i przebarwienia skóry można usunąć dermatologiczne z niemal 99 procentową skutecznością. W trakcie terapii należy unikać nasłonecznienia, dlatego najlepszym okresem na rozjaśnianie przebarwień jest zima.
Za zabarwienie skóry odpowiada pigment, zwany melaniną. Im więcej melaniny, tym skóra jest ciemniejsza. 


czytaj więcej na Portal biomedical.plLaser frakcyjny Palomar – skuteczność w leczeniu rozstępów potwierdzona certyfikatem FDA

Laser Lux1540 ™ Fractional firmy Palomar jest jedynym laserem zatwierdzonym przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration, w skrócie FDA) jako w pełni bezpieczne i skuteczne urządzenie do leczenia rozstępów.

 

czytaj więcej na Portal DoUrody.pl

 


„Dzień gładkiej skóry” w Instytucie Beauty Derm w Warszawie

Bezpłatne konsultacje dermatologiczne dotyczące problemu nadmiernego owłosienia, odbędą się 2-go grudnia w warszawskim Instytucie Beauty Derm, w ramach „dnia gładkiej skóry”.

czytaj więcej na Portal Uroda.com  


Młodsza o kilkanaście lat, dzięki intensywnej produkcji kolagenu

Starzenie się skóry i związane z nim zmarszczki, cellulit oraz utrata jędrności ciała to problem, który po 30-stce zaczyna dotykać większość z nas. Współczesna medycyna zna jednak sposoby, aby pobudzić przeciwstarzeniowe procesy organizmu.

czytaj więcej na Portal Wizaż.pl

Beata Kociemba w Znany Lekarz - wizytówka firmy


czytaj więcej na  Znany Lekarz