en pl
ZADZWOŃ

Na prezent

Proponujemy Państwu zabiegi relaksacyjne, które pozwolą na chwilę wytchnienia i przyjemności w zabieganych czasach.


Oferujemy szeroki wachlarz peelingów całego ciała, opartych na naturalnych olejkach, w wybranej przez Państwa nucie zapachowej (mango, lawenda, czekolada, pomarańcza, drzewo sandałowe). Do naszych peelingów wykorzystujemy tylko naturalne składniki (sól, masło, cukier, wiórki kokosowe, świeżo zaparzona kawa).

 

Dzięki  takiemu zabiegowi ciało odzyska gładkość i jędrność i będzie przygotowane do następnego etapu pielęgnacji . Mamy do zaprezentowania masaż relaksacyjny, który zmniejszy napięcie mięśniowe, odpręży i przyniesie wyciszenie lub doda energii w zależności od wybranej nuty zapachowej.

 

Uzupełnieniem tych zabiegów może być maska odżywczo-nawilżająca na całe ciało, oparta w pełni na naturalnych składnikach takich jak: masło Shea, olej z pestek winogron i awokado. Podczas kiedy Państwa ciało poddawane będzie regeneracji i relaksowi możemy również zatroszczyć się o skórę twarzy oferując peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję połączone z profesjonalnym peelingiem enzymatycznym i odpowiednio do potrzeb Państwa skóry maskę. Wszystko to w blasku świec i przy dźwiękach relaksującej muzyki.

 

W ten sposób podczas jednej wizyty zadbamy o Państwa ciało i skórę twarzy, a Państwo wyjdą od nas wypoczęci, zrelaksowani i uśmiechnięci.  Zabiegi te mogą być doskonałym prezentem dla Państwa rodziny, przyjaciół, bo przecież każdy z nas lubi być rozpieszczany.

Vouchery "Podaruj piękno"

Vouchery w formie eleganckich, imiennych zaproszeń stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych prezentów. Voucher upoważnia do skorzystania z pełnego zakresu usług z całej oferty Instytutu Beauty Derm. Jest to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin lub jako forma nagrody czy wyróżnienia pracowników.

Voucher można zamówić osobiście lub telefonicznie kontaktując się z naszą recepcją pod numerami telefonu: 600 34 65 04 lub 22 843 40 40.